bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  iibf fakültelerinde okuyan kızların genel ağır makyajlı, ağır kokulu, göbek açık, 4-5 kelime tiki jargonuyla türkçe konuşan "aklı" beş karış havada bireyler olmasından mütevellit yedikleri damgadır. benzer özellikler taşıyan diğer fakülteli kızlara da yapıştırılmaktadır bu damga.
  -4 ... delikanlımühendis
 2. 2.
  iki model vardır:

  Keynesyenci Kızlar:Bunlar dış müdaheleyi benimsedikleri için biraz daha oturaklı kızlardır.Edeplidir.Hayalıdır.

  Klasik Yaklaşımcı Kızlar:laissez faire doktrinini benimsedikleri için biraz daha serbesttirler.izmirli kızlar bu konuda meşhurdur.

  Gelişen öğretim sistemiyle bu modellerin neo versiyonları çıkmıştır.
  Neo Keynesyenci Kızlar ve Neo Klasik Yaklaşımcı Kızlar.
  8 -1 ... italiano
 3. 3.
  hafif meşrep ve türevleri anlamında kullanılan; genelleme tarzı tartışmaya caarrrttt diye açılabilecek bir tanımdır.
  ... sally
 4. 4.
  kendi aralarında 2 ye ayrılırlar.*

  1- birinci kalite: birinci sınıftaki nşa'da bu hatun kişileri ebele übele tarzı herşeye gelirler. çöm oldukları için genelde öğretim üyesi olarak bizim gibi müzmin öğrencileri seçerler, bulunmaz fırsattır ilk kalitedir..

  2- ikinci kalite: birinci sınıfta kalmış yada geçmiş ilaveten üçüncü ve dördüncü sınıftaki güruhdur.kısaca leklekdir.terelelli olur, seçmek zordur. çünkü bu topluluktaki hatunlar fabrikasyon özelliklere sahip, tse damgası yemiş cinslerdir.*****
  (bkz: tiki)
  ... scarface
 5. 5.
  iş kadınlığına yakışır,iktisat bilimini gerçekten iyi kavramışsa hızla ilerleyebilir,dünya dan haberdardır,ağır konular hakkında bilgisi vardır,toplumda yer edinebilir..
  3 ... compassrose
 6. 6.
  ülke ekonomisiyle ilgili olarak yürütülen politikalar hakkında bilgi sahibi olan, gündemi takip eden ve fikri sorulduğunda konuşabilen , cnbc-e veya ntv deki ekonomi proğramlarına bön bön bakmayan kız modelidir. iktisat fakültesinde okuyan kızlar bakımlı olabilir ama tiki ya da fırlama şeklinde genelleme yapmanın pek doğru bi davranış olmadığını düşünüyorum. sonuçta o tür kızlar her fakültede mevcut.
  3 ... a dying wish
 7. 7.
  (bkz: ne yani şimdi ölelim mi biz)
  1 ... tatlı su levregi