1. 1.
  70 yıldır tek başına iktidar olamadığı için kafasından bin bir türlü senaryolar geçen covid19 denen hastalıkla beraber rte nin aşı olması sonucu belki ölür iktidar oluruz umudu taşıyan ezik iktidar olamadığı için belki de kahrından ölecek cuhapeli tiplerden biridir. ulan siz şimdi değil ahirete kadar iktidar olamazsınız artık kafanıza sokun bunu. gerçekten çok yazık..
  -3 ... frank lucas
 2. 2.
  Ölse bile olamaz bunlar.
  Süleyman soylu filan olur. Evet
  1 -1 ... ekonovich
 3. 3.
  Tüm darbeler, kasetler ve ölümler iktidara yarıyorken nedense muhalefete bu ithamlarda bulunmak ancak beyin fukarası aktrollerin meziyetidir.
  3 -2 ... serdarsl06
 4. 4.
  Ben değilimdir. Meselem de, iktidar olma hevesi değildir. Ülkeyi mahveden ve türklere yapmadığı şeyi bırakmayan bu kişiliğin, cezasını çatır çatır çektiğini görmek istiyorum. Kendisiyle ilgili tek arzum, budur.
  1 -1 ... magicovento
 5. 5.
  zavallı, aciz, acınası bir tiptir.

  sözlükte de var bu tiplerden, çok değil bir kaç gün önce bu tür ithamlarda bulundular. "r.t.e nin aşı olduktan sonra ölmesi, aşının r.t.e nin aknında pıhtılaşmaya yol açması" gibisinden başlıklar açtılar.

  düşüncelerini, isteklerini, arzularını bu şekilde ortaya koydular he, sorsak "öngörümüz bu, buna ihtiyacımız yok" derler ama içten içe de olmasını isterler. allah bunların ömründen alsın r.t.e ye versin. amin.
  -6 ... merhaba ben pembe iyesta
 6. 6.
  O deği de re te e öldüğün de siz ne yapacaksınız?
  9 -1 ... hidayeter
 7. 7.
  Bu düşünceye sahip insanların çoğunluğunun muhalefetin değil bizzat cumhur ittifakının içinde olması kuvvetle muhtemel.
  2 ... oberst
 8. 8.
  insanlar “ memnun değiliz ama oyumuz akp’ye” diyen bir kitle ile baş edemiyor, ne yapsın?
  4 ... mavi huydur bizde
 9. 9.
  (bkz: ben)
  Çünkü ne için olursa olsun, hangi sebepten olursa olsun içinde hdp'nin bulunduğu bir ittifaka destek veremem. "Mustafa Kemal'in askerleri it sürüsüdür" diyen itle kopukla yan yana gelirsem bir daha milli bayramlarda o sloganı atabilecek yüzüm kalmaz.

  Bu muhalefet de hiç değişmeyecek gibi görünüyor. O yüzden tek umudum tayyip'in mümkün olduğunca erken ölmesi.
  1 ... kemalist teorisyen
 10. 10.
  Katılıyorum ilk defa frank Lucas a katılıyorum. iktidar olmak için birinin ölmesini beklemek çok saçmadır. Kaybetmeyi kabullenmektir bu.
  1 ... uzay muhtari