bugün

ayağınla başını kaşıyıp, burnunu ağzını değdirebilir misin, kulaklarını sallayıp, dilinle bilek güreşi yapabilir misin diye sorular yöneltilmesi gereken şaban repliği.
(bkz: kuş gibi uçarım kafanıza sıçarım)
(bkz: kelebek gibi uçar arı gibi sokarım)
o zaman tanışalım şeklinde cevap verilir.
(bkz: çarşafçi geldi hanim)**
karşısındakini etkilemek isteyen, ancak hangi özelliğini ön plan çıkarması gerektiği konusunda kafası karışmış kişinin bulduğu kişisel reklam sloganıdır.
- ikna ederim iyi dans ederim çekiciyim fena bakarım...
- tamam kardeşim!
- üstelik kırk bakireye tapmaya bal yanaktan tatmaya geldim...
- saçın başın dağıldı ama!
(bkz: yeni model kamyon arkası yazılar)
daha sayayım mı?
(bkz: inek şaban)
(bkz: kime baktın yigenim)
(#21800665)
ertesi günü tekrar geldi. Evden kaçmış binbir zorlukla.. sırf beni görmek içinmiş.. Yelteniyorum yok diyor.. Tutturdu ben oynamayı çok severim diye.. Açtı müzik oryantal yapıyor. Sonra disko havası açtı kalçasını kıvırmaya başladı. Sonra roman havası açıyordu kii.. gel gel otur yoruldun sen dedim..

düşün 180 boyunda 80 kilo balina bir o yana bir bu yana gidiyor.. Ben de oturmuşum izliyorum bunu.. bir yandan el mi çırpsam diyorum bir yandan, ne yapyo bu manyak diye bakarken kendi kendine vucut hareketleri görüyorum, çekici olma çabaları, arada da beni kesmeler.. duyduğu sese uydurmaya çalışıyor hareketleri...

Nefese nefese kalmış terlemekten dini imanı gevremiş.. DAha bana diyor ki ben oynamayı çok severim.

Halbuki ben masumane bir fuckbuddy arıyordum. Neyse sonra ilişkinin yüremediğini emek edenin o olduğunu daha iyilerine laik olduğunu söyledi. Öğrendim ki beni aldatmış.