1. 1.
  zeki, entellektüel, cift karakterli, huysuz ve huylu, kararsız, sempatik ,arkadaş canlısı, cekici vs.. aslında bütün burcların özelliklerinden almıstır. o yüzden çözmek zordur ikizler kadınını..
  58 -10 ... insence
 2. 2.
  çift karakterli oluşunun ikiyüzlülükle karıştırılmasından derin üzüntü duyduğum,önyargıların hedefi olan güzel burcun güzel kadını.
  44 -10 ... endless
 3. 3.
  birden çok karakteri içinde barındıran kadın türü
  20 -2 ... saint pierre
 4. 4.
  dengesiz ve tutarsız olarak adlandırılabilen hatun kişisidir...
  18 -4 ... nerelere düştük yavv
 5. 5.
  şimdi efenim bunlar çok geveze olurlar.genel olarak ikizler çok geveze olur ama dişisi düşman başına...konuşur da konuşur.ayrıca niye benimle ilgilenmiyosun diye terazi erkeğinin başının etini yer.halbuki terazi erkeğinin arkadaşları arasında adı kılıbığa çıkmıştır.odenlidir daha ne istemektedir.sonra güzel ve çekici olurlar.bir topluluğa girdiklerinde ilgiyi üstlerinde toplar sempati kazanırlar ama, hoşlarına gitmeyen birşey olduğunda karşısındakini tanımaz oyarlar.ayrıyetten bunlar dobiç olur.böle sıskayken evlenirsin şişer de şişer.sonra para verirsin doktora gidip zayıflar akabinde tyine şişer.para harcamaya bayılır bunlar elindekinin tamamını ver. hepsini harcadım der bir kısmını da bi yerlere saklar.bi sulugöz olurlarki sorma.herşeye ağlar acıklı filmi put gibi seyrederler.gariptirler nihayetinde.ama yinede vazgeçemezsiniz.nasıl bir bağlarlar kendilerine.işte öyle birşey...
  53 -16 ... karga
 6. 6.
  zekidir bu hatunlar ama zekalarını insanları alt etmek için pek kullanmazlar..sorgulamayı severler,ayrıntılara bazen gereğinden fazla takılırlar..konuşabilecekleri insanlara değer verirler..saygı duymayı da iyi bilirler..aşka pek inanmasalarda arada kendilerini sarmalayan şeye aşk demeyi severler..aslında tanınmaya değerler..
  72 -6 ... miracle
 7. 7.
  Bu burçta olan kızlara pek yaklaşılmaması gerekir. Zira sağı solu belli olmayan tiplerdir. Birgün size iyi davranırlar, başka birgün çok ters bir insan olmuş. "Yakın olmak için uzak dur." dedirtecek kız tipi.
  20 -5 ... honour
 8. 8.
  bende vardı bir ara*yazıldıgı gibi kotu ozellikleri yok aksine olumlu, cana yakındırlar.
  12 -3 ... haznedaroğlu
 9. 9.
  zaman zaman kendinden bile sıkılan kadının burcudur.
  45 -1 ... fayaka
 10. 10.
  ikizler erkegi ile cennet-cehennem tarzında ilişki yasayabilecek kadın tipidir. En guzel özellikleri ustun espri anlayısları ve sıcakkanlılıklarıdır. En cekilmez özellikleri ise cok geveze olmalarıdır.
  19 -1 ... melankolik