bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  BU BURCLARA SAHiP KiŞiLERiN iLiŞKiLERiNiN YAŞADIKLARI DURUMDUR . BALIK BURCUNUN KARARSIZLIĞI , DUYGUSALLIĞI ; iKiZLER BURCUNUN ÇiFT KARAKTERLi OLMASI VE MANTIKLI TAVIRLARI BU iKi BURCUN ANLAŞAMAMASINA ZEMiN HAZIRLAR .
  1 -3 ... sevdalinka
 2. 2.
  sonu faciayla bitecek birlikteliktir.
  (bkz: ben kendimden biliyorum)
  3 -4 ... jigsaw2
 3. 3.
  yıpranmaya ve yıpratılmaya mahkum ikilinin ilişkisi demek doğru olur bu birliktelik için. balık kadını alabildiğine kaprisli olabilir ikizler erkeği ise herkesle arkadaştır. beklentilerindeki duygu yoğunluğunun fazla olması sebebiyle ikizlerin fazla yüzeysel davranacağı bu aşkı yetersiz bulacaktır balık kadını.
  1 ... sadettin kanyak
 4. 4.
  ikizler burcu erkeği bıcır bıcır konuşup, onunla bununla arkadaş olurken bi adım gerisinde duran ağırbaşlı balık kadını bu durumdan sıkılıp kaprisin allahını yapar.
  2 ... sophie kowalski
 5. 5.
  bu iki kişi birbirlerinden kolay etkilenirler ve birbirlerini çekerler. ancak ilişki boyutuna gelindiğinde işler değişir. ikizler erkeği değişiklikten hoşlanan, yerinde duramayan ve kolay sıkılan ayrangönüllü bir tiptir. kızlarla fazla haşır neşir olması balık burcu kadınını iyice kıskançlaştırır. balık burcu kadını aşırı duygusaldır, erkeğini başına taç eder, üzerine titrer. bu kadar ilgiden ikizler erkeği bunalacak ve yeni heyecanlar arayacaktır.(ille bir kız olması gerekmez, iş, arkadaş ortamı, oyun...vs) balık burcu kadını sevgilisiyle başbaşa birgün geçirmek ister, hatta birkaç gün hiç evden çıkmadan bile yapabilir. ancak ikizler burcu erkeği bu durağanlıktan sıkılır. sevgilisiyle görüşürken diğer arkadaşlarıyla beraber olduğu bir ortamda olmaktan daha çok zevk alır. o evde de dışarıda aynı mekanda da uzun süre kalamaz, sıkılır.
  üç buçuk sene kadar denediğim ama uyumsuz yanlarının uyumlulara yenik düştüğü bir ilişkidir.
  2 -2 ... ladyinred
 6. 6.
  (bkz: tehlikeli ilişkiler)
  ... irishstorm
 7. 7.
  kolay başlar,kötü sonuçlanır.kendimden biliyorum.
  3 ... paristexas
 8. 8.
  tersi durumunda daha uzun süren ilişkidir.
  3 -1 ... hileli zar
 9. 9.
  denenmesinin pek te iyi olamayacağı bir durum.
  1 ... paghanyst
 10. 10.
  olmazdır.

  (olmaz. -hata: entry nerde?)
  (bkz: dır ekle enrty olsun)
  4 ... stardust23
kapat