bugün

arkadaşlarından kimseyi görememek demektir,herkes ayrı masada kahkaha atıp muhabbet ederken siz bir başınıza ıssız adam modunda elde sigara yanında kahve takılmak demektir.
piyasa yapmaktır.
kız ayağı göt ayağı olan kısım.
en olası sebebi sınava girmektir. her allahın günü 12 de kalkmaya alışmış ikinci öğretim öğrencilerini sabah 7 gibi kalkmak oldukça zorlar.
birinci öğretimin sınav sorularını öğrenmek için yapılan eylemdir.
haftanın iki günü saat sabah 9:30 ve 10:30 da ders olması bu eylemin mecburen yapılmasına neden olur.*
öğleye doğru yemek çıkar ya hani... o hesap.
çok kereler gece geç yatma işinin bokunun çıkarıp, sabah yatmak üzereyken "ulan gideyim normal öğretimlerle gireyim de gelip öyle yataım" deyip bazı kereler uyku bastırması sonucu dersin başlamasına ramak kala dayanamayıp eve gitmek ve hunharca uyuyup akşamki derse de gireremek, bazı kereler de derste uyumaktır.
her dönem boş gün bırakmak için tersini yaptığım şeydir. ama yanlızlık çekilmez çünkü kendim gibi arkadaş çevremde aynısını yapar. ve bu tek taraflı bir değişim değildir. ikinci öğretim öğrencileri de bizimle ders alıp boş gün bırakıyorlar. mutualist bir ilişki söz konusu. enfestir...
vize yada final haftası yapılacak olan ama ikinci öğretime alışınca çok kasan durum.
sevdiği kızın örgün eğitimde olması yüksek olan öğrenicidir.