1. 1.
    Kadıköy Caferağa’da, sandalyelerinde şiirler ve menüsünde şiir isimlerinden tatlılar bulunan, ortalama kahve+ tatlıyı 25 liraya tadabileceğiniz tatlış mini kafe.

ikinci yeni kahve ve çikolata
    Bu da benim şansım...
    4 -1 ... belaluna
  2. 2.
    --spoiler--
    ıçerde kızlar teklif ediyormuş.
    --spoiler--
    1 ... cali gula
  3. 3.
    Bir barda kahve + tatlı 25 lira demek?Buna bu parayı veren adamların cidden psikolojik problemleri vardır. Param vardı verdim ayaklarını geç. Çok zengin olsan zaten şeyine sallamazsın ikinci yeniyi falan. Demekki orta halli insanların kahve + tatlıya verecek 25 liraları var? E o zaman kimse ağlamasın ekonomi kötü diye. Akşam da yoldan geçerken gördüm barlar kafeler ciddi manada dolu ve herkesin masasının önünde birer bira. O mekanlarda bira en kötü 15 lira. Demekki paranız var arkadaş kimse kimseye masal okumasın. Derdim siyaset yapmakta değil ama kıçıkırık cool takılan her tarafı buram buram ''biz çok cooluz abi yeaaa heryerimiz şiir'' diye kasılan o tiplerin gittiği o yerlere ben gitmem. He işin doğrusunu söyleyeyim, mekanın sahibi güzel yakalamış şiir miir ayağında millete haşırt diye geçiriyor belli ki. Mekan sahibini tebrik ederim. Güzel film çevirmiş.
    2 -2 ... eesrts
  4. 4.
    kardeş kusura bakma ama kazığı sokuyorlarmış benden söylemesi.
    1 -1 ... kazangap