bugün

çünkü...çünkü 21 senede rayından çıkarılmış bu ülkenin ancak ve ancak tayyip erdoğan'ın devrilmesi ile tekrar rayına gireceğinden eminim...

görsel

evet arkadaşlar, önümüzdeki hafta kader seçimlerimizi yapacağız.

kılıçdaroğlu'ndan ben de razı değilim, ben de memnun değilim...yaptığı hamlelerden, verdiği beyanatlardan, parti politikalarından iğreniyorum.

ama 2 kötüden birini seçeceğiz malesef.

ve ben daha az kötü olanı seçmeyi tercih ettim bu seçimde.

kılıçdaroğlu'na neden oy verelim diye soruyorsanız kendinize hala, tek kelime türkçe bilmediği halde sandıklarda oy kullanan türk olmayan seçmenlere bakın arkadaşlar.

daha çok suriyeli, afgan, paki, arap istiyorsanız gidin oyunuzu erdoğan'a verin.

ama benim oyun ikinci turda kılıçdaroğlu'na. kılıçdaroğlu'nun seçildiğinin ertesi günü muhalefete devam.

hadi bakalım, size dar gelen bana bol gelsin...
Tek adam rejimi ve Türkçe bilmeden sadece oy için kendisine vatandaşlık verilen Arapların bizlerin iradesine darbe vurduğu için bile destekliyorum şüphesiz..
--spoiler--
ben desteklemiyorum tarafsızım.
--spoiler--

tarafsız olamazsın. tarafsız olmak mümkün değil. bu seçimde "ben tarafsızım" diyenler net olarak tayyip erdoğan'a ve rejimine destek veriyorlardır.
kafam pek çalışmaz karınca gibi 3 metreden fazlasını görmem 12 sefer yenildim yenilgiye doymadım ama ekrar yenilmek istiyorum.
Ben daha fazla mülteci gelmesini istediğim için sandığa gitmiyorum.
Çünkü bu kötü düzenin ve çürümüşlüğün sona ermesi için.
Özerklik ve açılım vaatleri yüzünden oyum kılışdara.
Zulüm düzeninin sona ermesi, mülteci sorununun geç olmadan ortadan kaldırılması, hukuk, adalet ve eğitim sisteminin yeniden inşaası, tek adam devrinin bitirilip, parlamenter sisteme geçilmesi, medyanın özgür ve tarafsız hale getirilmesi gerektiği gibi birtakım nedenlerdir..
Çünkü pkk ile büzükdaşsınız.
görsel

Açıklamaya gerek var mı?
bırak 2. turu 500'üncü tur olsa siz yine CHP'yi desteklersiniz. CHP'li olmak körü körüne partisine destek vermek demektir. sanki 1. turda desteklememiş bir de çıkıp 2. turda destekliyorum demiş. şimdi bu başlığı açan herif çıkıp ortamlarda türkçülük falan da taslar. sonra pkk ile aynı adayı destekler.
Ülke mülteci dolmuş, merkez bankası kasası bomboş. Bunlar yeter sebepler.

Bunların dışında 100 tane daha sayarım ama bu ikisi başlı başına yeter.
ülkede 20 sene bir kesimin yönetiminde olmamlı gelen gitmesini bilmeli bir sistemle yönetilen ülke olmalıyız o yüzdfen değişmesi gerekiyor. her geleni bir süre sonra göndersek ülkede sistemm oluşur mecburun demokrasiyi üstten alta değil alttan üste görelim onlar bize hakkınız byu kadar diyemez onların haklarını biz belirleriz halk olarak ve akp hükümetine bunun gösterilmesi gerekiyor.
O iş bitti arkadaşlar boşuna uğraşmayın.
ilk turda destekleyeydin de ikiye kalmayaydık ya. oysa gençlik kaygısızlıktır.
Çünkü ağababalarımız gibi depremzedelere zulmeden çukursunuz.
Ne dönek adamsın tengir dedirten durum. Meral ablandan farkın yok. Sırtından bıçaklamadığın siyasetçi kalmadı. Erdoğan’la şahsi sorunun olduğunu düşünüyorum artık. Duruş, tavır, çizgi hiç bişey bırakmadı sende. Yarın öbürgün biji biji çekersen şaşırmam.
...ben pırasa bıyık seeevmiyim!
hdpliyim.
Sandığa gidip gitmeyeceğim bugün saat 11 de Ümit Özdağ ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun basın açıklamasından sonra belli olacak. Benim liderim Ümit Özdağ'dır. Ümit Özdağ ve Zafer Partisi'nin bulunduğu yere güvenirim. Kılıçdaroğlu'nu adam edecektir.
Sağ partilerin adam kayırma ve kollamasının, sermaye sahiplerinin daha da paralı hale getirilmesinin haddini aşmış olması.
cumhuriyetimi demokrasimi geri istiyorum.
Memleketi soyguncular ve liyakatsizler elinden kurtarmak farz oldu.
Erdoğan'dan bıktım
20 sene aynı iktidarı gördük zaten
Bırakalım biraz da Kılıçdaroğlu yönetsin ülkeyi
Ne olacak ki
Erdoğan ülkeyi 20 senede batırdı zaten
Kılıçdaroğlu 5 sene yönetsin ne olacak!
Suriyeliler gidecek!
güncel Önemli Başlıklar