bugün

"Erdoğan gitsin de ülke bölünüp parçalansın isterse", "Erdoğan'ın karşısına Abdullah Gül çıksa bile tıpış tıpış gidip Gül'e oy veririm" diyen insanların Ahmet Altan'a oy vereceğini düşünüyorum. Kimi muhalif maskesi takan tiplerin de kime oy vereceği belli zaten. Mesela sözlükte zafer partili olduğunu söyleyen lakin Kılıçdaroğlu aday olsa Erdoğan'a basarım abi diyen biri vardı. Sonra da böyle tipler yüzünden elalem zafer partisi ve ümit Özdağ için AKP'nin adamı diyor. Onların bu düşüncelerini kuvvetlendiriyor. Her neyse ben oy kullanmaya bile gitmezdim kesinlikle diyebilirim, evet.
Protesto niyetine boş atarım.
Radikal Tayyip reisine verir.zaten vermek için yer arıyor.
Niye bu ikisi kalıyor?

Mal mısın oğlum?
ahahahah boş atarmış.

hepimiz biliyoruz ahmet altandan önce sandığa koşacağınızı.
c) yeliz !..
Radikal başka numaralar bil.senin AKP yanlamaların kankan frankla başlık uplamaların yalandan kayıkçı kavgalarını deşifre ettim.
Boşuna saçmalama.
Tayyip Erdoğan karşısında Selahattin Demirtaş olsa oy veririm diyen CHP'li bir arkadaş var. Böyle bir kıyasta Beşiktaşlı elaya veririm daha iyi AMK.

Benim adayım zafer partisinin adayıdır. Başkası değil.
böyle seçimin amk. diger adayların elenip ahmet altanın ikinci tura kaldı seçimi sikeyim.
Hiçbirine. Bunların işleyecekleri suçlara neden bile bile ortak olayım ki?

Bu arada çakma teorisyenin şahsıma oy verilsin diye çırpındığı da gözümden kaçmadı. Yoksa derdi nedir ki birinin aday olması asla mümkün olmayacak iki kötüden diğerini seçmeye sıcak bakmamız için böyle saçma sapan karşılaştırmalar yapsın?

Len soracağına kendin cevap versene, reisime oy veririm desene! içinde patlıyor zaten, de de rahatla...
görsel
Vazgeçtim. Ahmet altan'a oy veririm. Oldu mu?

Gerekçesi şu: şahsım sebeptir ahmet Altan sonuç. Şahsım var olmasa Ahmet altan'ı kimse tanımaz veya sallamazdı. Böylelerinin varlığına ve şerlerine sebep olan birindense, sonuca oy veririm daha iyi.

Şahsımın Ahmet altan'dan daha şerlilerin önünü açma kabiliyeti olduğu kesin. Belki Ahmet Altan beceriksiz çıkar da bir onun şerriyle idare ederiz.
illa birine vereceğiz kurtuluş yok...
kim daha çok kitap okumuşsa..
bu adayları bırakan ülkenin vay haline.

oy vermem gerekirse yine sözümü tutarım ve daha kötüsünün olamayacağını düşünerek rte karşısında kim varsa ona oy veririm. oy vermeyerek sorumluluktan kaçamam. kötünün kötüsünün seçilmesi durumunda öyle düşünen diğerleri gibi sorumlu olmuş olurum.
(bkz: bu nasıl seçim)
Ahmet altan ın ikinci tura kaldığı seçimin aq, o nasıl seçim öyle???
güncel Önemli Başlıklar