1. 1.
  insanların öncelik sıralamasında yani önem sıralamasında size düşen bronz madalyaya bakıp iyi tarafından bakmaya çalışırken altın madalyayı havalara kaldırıp size nispet yaparcasına sırıtan rakibinizin zaferiyle umutlarınızı söndürüp içinize kapanmanıza sebep olan durumdur.tek çözüm kendi sıralamanızda bu arkadasa derece vermemektir. artık çözüm mü intikam mı siz karar verin.
  1 ... ovov
 2. 2.
  sadece ailenizin hayatında hiç bir zaman olamayacagınız, ama ailenizi ilk aşkta koyabileceginiz sıralamadır.* * sonuç olarak kısa zamanda editlersiniz sıralamayı ve aileniz yine ilk plana yerleşiverir.
  1 ... ovov
 3. 3.
  kendisine sevgili bulan arkadasınız artık sizin icin uygulayacagı eylemdir. aslında bu durum onunda elinde degildir ama neticede durum aynen ikici plana atılmak olur . birlikte yaptıgınız eylemler kısıtlanır , vakit kısıtlanır , telefon konusmalarınız azalır cünkü kontörler baska yere ayrılmıstır. *
  1 -1 ... şenlik
 4. 4.
  üç arkadaş arabaya binildiğinde arka koltuğa kalan bünyenin durumu/hislenişi. bazen de üç kişi taksiye binildiğinde ön koltukta oturan bünye yaşar bunu. öyle düşünür ister istemez.
  1 ... sosyalpenguen
 5. 5.
  şevket süreyya aydemir'in "ikinci adam" kitabını hatırlatan durumdur.
  1 ... dervisabdi
 6. 6.
  babasını kaybettiği için annesini hayatının en önemli yerine koymuş sevgilinin yaşattığı durumdur zaman zaman. bir telefonla kesilir buluşmanız. tatsız vedalar yaşarsınız, mecburi ayrılıklar. "gitmek zorundayım benden başka kimsesi yok ki" cümlesini çınlar durur kulaklarınızda. kızamazsınız ne ona ne de hayatındaki en önemli kadına. üzülürsünüz, belli etmemeye çalışırsınız ikinci plana atılmanın verdiği hayal kırıklığını.
  1 ... gonulcelen
 7. 7.
  (bkz: ikinci plana atılmak)
  ... notrinova
 8. 8.
  üzücü bi durum tabii herkez arada 2. plana düşebilmektedir olur böyle şeyler.
  ... the arrow