bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    daha önceden kendini 2.nesil yazar olarak gören kişi,birden 1.nesil olduğunu farkeder."allah'ım ben bunu hakedecek ne yaptım" der ve sevinç gözyaşları döker.artık kimse onunla "2.nesil sözlüğün çivisini çıkardı" diyerek alay etmeyecektir.
    1 ... asiti kaçmış kola
  2. 2.
    her iki neslinde asimile olmasıdır, her ne kadar birinci neslin adı kalsa da, artık hiç bi şey eskisi gibi olmayacaktır birinci nesil için
    bence sakıncası yoktur, yazarı yazar yapan nesil değil, yazdıklarıdır.
    3 ... olric
  3. 3.
    tüm nesillerin el ele tutuşarak "hepimiz kardeşiz,bu kavga ne diye" şarkısını söyleyerek,güllük gülistanlık içinde yaşamasıyla bir daha sorun yaşanmaz dedirten durum.
    1 ... asiti kaçmış kola
  4. 4.
    ikinci nesilken birinciliğe yükselmeyi bir şişe şarapla kutlamayı borç bilenler * lol *
    1 ... kacak kelebek
  5. 5.
    zall'dan eski birinci nesillere teselli ödülü olarak "sözlükten bir kişiyi uçurma hakkı"nı vermesini istediğim olay.
    1 ... arjen robben
  6. 6.
    ikinci nesile verilen ara gazıdır.

(bkz: ver gazı yansın)
    2 ... no leaf clover
  7. 7.
    sözlük: aranılan bilgi hazinesi anlamını taşır. 1.nesil veya2.nesil tartışması zaten olmaz, hepimiz belli bir eğitimi almış bireyleriz. amaç, sözlüğün bilgi deposunu zenginleştirmek ve bu arada da hoş vakit geçirmek. nesil kavgası olmaz aramızda, ideolojikte olmaz. provake etmeyelim lütfen *
    ... western
  8. 8.
    ismimin altıda "1. nesil" yazısını görmemle "bir sorun var galiba" diye düşünmeme sebep olan, daha sonra çaylaklardan birinin de 1. nesil olduğunu görmemle "noluyoruz" deyip özel mesajla sorma ihtihacı hissettiren, ancak "dur bi de gelişmelere bakalım" deyip notu okuyunca olayı anlamama sebebiyet veren durum. **
    ... denizci cakabey
  9. 9.
    (bkz: önemli olan nesil değil yazar olmak) *
    ... kacak kelebek
  10. 10.
    ilk gördüğüm anda yazığım yazılar nedeniyle jedi misali seviye atladığımı zannettiğim olay. Hani benim force push'ım, mind trick'im , gribim lightingim. Hani benim masterım. *.
    1 ... zero95