1. 1.
    var mıdır sözlükte bunu yapanlar merak edilendir. varsa ve deneyimleri aktarırsa sevinirim.

Eğer böyle bir şey yaparsam kendimden 2 yaş küçüklerle okuyacağım amk.
    2 -2 ... emre fosforoglu
  2. 2.
    Zor bir durum. Her seferinde olduğu gibi bu işimiz de orospu işine döndü. Şuan mezundayım. Geçen sene sınava bile girmemiştim. Neyin ne olduğunu yeni gördüm. Yani şuan 12. Sınıf gibiyim. Başka bölüme gitmek istemiyorum. 1 sene daha kalırsam çok iyi yerleri kazanabilirim eminim. yüksek ihtimal tercih yapıp il dışında okurken hazırlanmam gerekecek. Yaş da geçiyor 2 sene boşuna gidecek. Şuan çalışmaya devam ediyorum ama çok küçük bir ihtimal. işin gerçeği bu. Bir de tercih yapınca zaten 36 olan okul puanım 18e düşecek. Oradan da eksideyim. Sıkıntılı günler beni bekliyor. Görmüş geçirmişler, dostlar fikir alışverişine açığım.
    3 -4 ... ulkucuwolf
  3. 3.
    Bakılması gereken başlık.
    1 ... ulkucuwolf
  4. 4.
    gelecek kaygısı olmayan bir aile mensubuysanız sıkıntı olmayan durum. aksi durumda ekstra bir yılı daha boş geçmek pek uygun olmaz sanırım. geçen sene mezuna kalan ve bu sene sonuç ne olursa olsun evden siktir edilecek biri olarak konuşuyorum.
    3 ... caranthir
  5. 5.
    Sana bi mesaj yazdim. Umarım yardımı dokunur.
    1 ... seymour glass iii
  6. 6.
    stres yapmayacaksınız, aileden bir tepki görmeyecekseniz geleceğiniz için iki senenin bir önemi olmaz ama en iyisi ilk senede yerleşip kurtulmak.
    1 ... entente cordiale
  7. 7.
    Bir öğrencinin kabus dolu anlarıdır. Asıl sorun peder beye ne söyleneceğidir. Soruları kaydırdım yalanı bir kere olur.*
    6 ... kale3112
  8. 8.
    aklıma ikinci kez hamile kalmak gibi başlıklar geliyor. neyse babadan azar gelirse muhtemelen kötü şeyler olur.
    ... muslimaid
  9. 9.
    Dün gece rüyamda bașıma gelen olay. Ünide bir yılı geride bırakmama rağmen sabah uyandığımda, freud'un aksine, keșke bursa psikolojiyi yazsaydım diye kendime kızıyordum.
    1 ... lorne malvo
  10. 10.
    Üniversite okuyunca da bir şey olmuyor fazla kasmayın.
    -1 ... asikadin