bugün

Arkadaşlar selam.

Yine fazlasıyla kişisel bir mevzuyla karşınızdayım. Bilenler hatırlayacaktır. Ben 36 yaşında, evli, 4 yaşında bir kız çocuğuna ve mutlu bir yuvaya sahip bir yazardım. 3 kişilik mikro ama mutlu bir yuvamız vardı. Şimdi 4 kişilik olacağız inşallah. Bu haberi yeni aldım. Sizinle paylaşmak ve dua istemek için yazıyorum.

Sizden tek ricam dualarınız. Şimdiden Allah razı olsun.
Allah sağ Salim doğup büyümesini ve güzel bir hayat geçirmesini nasip etsin denilecek durum.
Bonus dua olarak da Fenerbahçeli olur inşallah.*
Bebeğe de, annesine de mutluluk ve sağlık dilerim. Sizi de tebrik ederim.
Şimdiden hayırlı olsun. Umarım hayatı boyunca incinmez.
Valla ben iki gündür aptal gibi dolaşıyorum. Eşim de zor bir gebelik yaşıyor. Daha şimdiden yatmak zorunda. Çocuk haberine en çok sevinen kızımız oldu. Havalara uçuyor. inşallah mevzu gerçek olursa durum değişmez.

Kız kardeşi olsun istiyor. "kızım ya erkek olursa" diye sordum. "babacım o zaman ihtiyacı olan birine verelim" dedi.

Allah yardımcımız olsun.
Allah tamamına erdirsin. Evlât en güzel şeydir. Sevgisi hayata bağlar. Allah her isteyene nasip etsin.
Rabbim kucağına almayı nasip etsin.
Kızımızın ismini eşim koymuştu zaten. Bu sefer sıra kızımla ikimizde. Kızıma kalsa isim "çiçek" oldu bile. Erkek olsa da çiçek olacakmış.
Bir durum. Tebrik ederim kardeşim.
mutlu eden bir haberdir..

allah analı babalı büyütsün, sağlıklı ve mutlu bir hayat dileğiyle..
serdarsl06 nickli yazar arkadaşımın paylaştığı ikinci kez baba olma mutluluğu başlığıdır. allah analı babalı büyütsün. acılarını göstermesin. inşallah bize ve herkese nasip olur böyle mutluluk aile haberi. maşallah.
Bir kez baba olunca ömür boyu baba olunuyor. Evet. Ama ben şimdiye kadar sadece ülkü'nün babasıydım. Kendimi buna hazırladım. Bu doğrultuda bir hayat planladım. Ve ayıp söylemesi çevremdeki en iyi baba olabilmek için kendimi parçalıyordum.

Şimdi bir de 7.5'luk var. Benim bütün stratejim, babalık tecrübem, planlarım çöktü. ilk günkü aptallığın aynısını yaşıyorum. Dolayısıyla ikinci kez ve tekrar baba oluyorum. Şimdi size bunun ne büyük bir heyecan olduğunu anlatamam ama olm çok süper bişey lan! Valla billa. Allah isteyen herkese nasip etsin.

Bu arada iki numaranın boyu henüz 7.5 milim. O yüzden şimdilik kendisine 7.5'luk diyorum.
hiçbir artısı olmayan ekonomik yönden batacağınıza işarettir. net...
Hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.
Allah sag salim kucaginiza almayi nasip etsin insallah. Saglikli ve mutluluk dolu bir hayat dilerim hocam.

Darisi basimiza...
allah analı babalı büyütsün serdar abey. darısı benimle bir sözlük kızının başına inşallah, amin.
Allah analı babalı sağlıkla büyütsün Serdar bey kardeşim.
iyi prim yaptı.
Tangurla yatıp kalmaktan iyi öğrendiler.
Allah sağlıkla kucaginiza almayi nasip etsin . Mutluluğunuzu da daim etsin. Eşiniz é alllah im kolaylıklar versin . Gözünüz aydın hadi bakam. Kucaginiza aldığınız günün haberini de aliri z inşallah .
erkek bireyin ikinci evladının olması.

vay kardeşim benim ne mutlu size. allah hayırlı, sağlıklı, anasını-babasını seven güpgüzel mis evlatlar nasip etsin inşallah. çocuk berekettir, sevinçtir, allah'ın hediyesidir. ne mutlu size. allah her aşamasında kolaylığını versin diyorum. allah'a emanet olunuz.