bugün

ilanda değişensiz yazıp açıklamada 54 bin lira hasar kaydı çıkması mesela.
54 bin liraya ikinci araç yapılır amk.
ilan başlığına "hatasız boyasız darbesiz" yazıp açıklamada "3 farklı kazadan toplam 10 nin TL hasar kaydı vardır" diyen orospu çocuklarının artık sektör olması.

(bkz: Türk milletinin eyyamcı olması)
evet dostlar. bu yüce türk milleti kendini asil ve dürüst lanse eder , türklüğün anadolulu olmanın arkasına sığınır ama bizim insanımız dünya milletlerinin çoğunu suya götürüp susuz getirir.
dürüst insana saf deyip gülerler , kurnaz insana yaşşa len bravo deyip pohpohlarlar. bir ortamda ağırbaşlı ve mütavazı olan kişiyle hemen el ense olurlar onu siklemezler ama caka satan , hava atan , bol keseden sallayan ibnelere tav olurlar. saygı duyarlar.

konumuz da şu : bi galerici araba satarken dolandırdım enayiyi diye sevinirken arabayı alan da nasılsa ödemeyeceğim diye seviniyor. evet para ödeyen de yok , düzgün mal satan da.
çekler karşılıksız , mallar bozuk.

adam bana diyor ki kardeşim arabanın kilometresini 30 bin düşürüp satıcam bu ara ya.. abi nasıl düşürcen diyorum , anlatıyor çok kolay diyor. anlaşılmaz diyor.
boyasız hasar kayıtsız dediği arabanın plakasını gizliyor mesela ilanda.
ilana ismini bile koymuyor. araştırırlarsa foyası meydana çıkacak.ismi bile meşhur olmuş ibnenin.

bayiden sıfır muadili diye alınan aracın kapıları kiralama şirketinin otomobillerinden birinkiyle değişmiş.
bu memleketin anasını sikmişler.

bu memlekette hacıya hocaya bir de araba al satcılarına güvenmem.
birisi malını çok övüyorsa güvenmem.
birisi hocalığın hacılığın arkasına çok sığımnışsa güvenmem.
birisi çok allah kelamı ediyorsa yine güvenmem.
güncel Önemli Başlıklar