bugün

Kesinlikle kolay yoldan dil sahibi olmak istiyorsanız italyanca diyorum. Hemen kaptım. Biraz üstüne düşersem Milano ya bilet almam lazım. Bu ne la hepsi yazıldığı gibi okunuyor. Süper ya.
ispanyolca öğren, para getirir.
Almanca derim.
italyanca da olabilir ama ispanyolca daha mantıklı geliyor bana.
ispanyolca birçok ülkenin ana diliyken gidip sadece tek milletin konuştuğu italyanca öğrenmek ne kadar mantıklı?
1.Arapça
2.Çince
3.ispanyolca
Arapça. Türkarabistan'ın resmi dili.
ispanyolca, italyanca, Fransızca *, Almanca gibi dillerden hangisi size yakın geliyorsa.
Neye göre ikinci dil mesela benim öğrendiğim ikinci dil Türkçe idi ki bu da zorunluydu. Bu durumda başka dil öğrenmek istersem bu üçüncü olur sanırım ve o da ingilizcedir.
Alanınız Mühendislik ise rusca veya almanca.
Sanat, kültür ve sosyal bilimler ise fransızca.
ihtisasınıza göre değişir, ticaret işinde iseniz Çince ve Rusça, mekanik alanında iseniz Almanca, Turizm ise Arapça ve Rusça.

italyanca, fransızca filan traş. boşuna öğrenmeyin. o ülkeler dışında bir halta yaramaz. En fazla çağrı merkezlerinde filan iş verirler size.

bu ara harıl harıl korece kasan kızlar görüyorum, sizin olayınız ne aq gerzekleri? özentilik için dil mi öğrenilir? neyse öğrenin.
almanca öğrenirken her şey iyi gidiyordu ta ki artikeller başlayıncaya kadar. latin alfabesi kullanan, dilbilgisinde dişi/erkek muhabbeti olmayan, ingilizce gibi nispeten kolayca öğrenilebilen dil önerilerinize açığım.
güncel Önemli Başlıklar