1. ?.
  kafadan aşağıya kaynar sular dökülmesi gibi bişeydir. ama birey güçlü olmalıdır. hayat şartları herzaman istendiği gibi olmayabilir. sonuçta imtihan dünyası burası, pes etmemek, direnmek gereklidir. hemen yeni arayışlara gidilir. böyle anlar için zulada bekletilen yedek film gelir akla. bir anda rahatlar insan. çünkü iyi başlayıp kabusa dönen gece kurtarılacaktır bu sayede. kötü gün dostu film alınır, vcdye takılır ve kumanda elde cips-kolanın başına geçilir tekrardan. kumandanın play tuşuna basılır ve.. "cazırt, cozurt, cızırt" lan o ne?? bismillaaah, cd bozuk yine. hem de ilk cd. "hay ben böyle şansın daa böyle cd'cinin dee böyle aşkın ızdırabının da (burasını ben de anlamadım) hamuğakoym" denir ve sözlüğe giriş yapılır. açılacak ilk başlık "ikinci cdsi bozuk cikan film"dir. *
  1 ... arjen robben
 2. ?.
  o an o cd' ciyi essek sudan gelinceye kadar dövme isteğidir.önce anasından baslayıp bütün sülaleyi şöyle bir gezme hissi uyandırmasıdır.çünkü film alınırken su konusma gecmiştir;
  -bu çizik mizik değil dimi?
  -yok abi!mis gibi orjinal.
  -bak olum gecen seferde öle dedin,filmin en can alıcı sahnesinde birden film takıldı.
  -yok abi o sonradan olmuştur bizde öle bişi olmaz.
  -neyse bak olum bu seferde bişe cıkarsa .......
  1 -1 ... mor2642
 3. ?.
  (bkz: korsana hayır)
  2 ... miksaj
 4. ?.
  (#635216)
  ... intensivecare
 5. 1.
  zaten bi boka benzemiyordu diye kendini avutma zamanıdır ki istesende yapamazsın. içinde patlar başlarsın kolonya sürüp peçeteyle silmeye. ama bi işe yaramaz bu eylemin..

  bide şöyle bişey vardır 2. cdnin bozuk cıkması yerine porno cd cıkması. ilk cdnin bitişinde hanehalkı ihtiyac molası vermiştir sen takarsın 2.sini vundebahh. yaşadım.
  1 ... dumanalti
 6. 2.
  filmi efsaneleştiren bir durumdur. ayrıca film arasının en uzun olduğu durumlardan da biridir.
  ... crazyever
 7. 3.
  (bkz: ikinci cd si farklı çıkan film)
  ... balsikeste baysungur
 8. 4.
  arşivi korsan cd'ler ile dolu olan muhteremlere alışık olduklarından koymayacak olaydır.
  ... blindguardian
 9. 5.
  cinayet sebebidir.
  ... bartimaeus
 10. 6.
  sayesinde şahsın boş boş monitöre baktıktan sonra sakinse cd' sini yanına alıp kiraladığı yere, sahibiyle konuşmaya götüreceği, sinirliyse kırdıktan sonra isimsiz bir zarf ile aynı kişiye göndereceği filmdir.
  ... legend of the stranger