1. ?.
  her şeyini burnuna borçludur.
  1 -5 ... kuba gibiyim kendi kendime yet
 2. ?.
  gereğini anlayamadığım hasret. başımızda üçüncü ve dönemini yaşayan işinin ehli bir usta varken ne gereği var .
  -5 ... vigilante8
 3. ?.
  ikinci abdulhamit gercekten iyi bir liderdir osmanli icin. baskiyla ulkeyi yanilmiyorsam 30 yil yoneten, kanuniden sonra en fazla tahtta duran padisahtir. ama hasret kalinmasina gerek yoktur.
  -1 ... tanribenmiyimki
 4. ?.
  hasretimiz ancak ondan 100 yıl sonra dinmiştir artık, abdulhamit cennetmekan uluhakan ın izinde bir başbakan vardır...ilk önce orduyu millileştirdi, silah sanayiini kurdu şimdide terörün anasını sikiyor son 1 ayda öldürülen siyasi fahişe pkk mensubu 500 ü geçti...

  skorsky helikopteri ile golf oynamaya giden 17 şehid haberine ragmen işinin başına dönmeyen kuvvet komutanları ile terör mücadelesi verilemezdi, osloydu şydu şuydu zaman kazanıldı, terörü bir 1 yıl daha görmeyecegiz ben eminim....
  -4 ... affetmem cizerim
 5. ?.
  mevcut şartlarda hasret kalınacak belli başlı liderlerden biridir. sonuçta oyunu oynamayı bu denli bilen kaç lider var.
  bir de eğer bugün enerji bakanı kalkıp ikinci abdülhamitin enerji haritalarıyla eldeki haritalar paralellik gösteriyor diyorsa var bunda bir iş.
  ... sogayef
 6. 0.
  Atatürk gibi bir örnek ve ispat varken. bunun için iç geçirenler, denge politikasıyla çökmekte olan bir imparatorluğu ömrü kadar uzatan birisini bekleyerek,Türkiye devletinin çöktüğünü örtük de olsa kendine kabul ettirdiğini gösterir.
  ... luciferian