1. 1.
    her gün yaklaşık 17:00 sularında uyanıp her daim ilk derslere giremiyorsanız, hocanızın sizi odasına çağırıp bi yerde çalışmaya mı başladın, hayatında bir sorun mu var, neden ilk derslere girmiyosun sorusu karşısında, ajitasyonun en ağırı yapma şansının doğması:)
    3 -1 ... oykumm
  2. 2.
    bütün bomba hatunlarinin orda olmasi. örgünüm ama butun arkadaslarim ikinci ogretim.
    ... umutyolcusu
  3. 3.
    Akşam dersten çıkar bara gidersiniz, sabah saatlerine kadar yer içer sıçarsınız, akşama kadar uyursunuz. Tabi maddi durumdan dolayı çalışması gereken öğrenciler de yok değil ama sonuç olarak okulları çalısmalarina engel olmamaktadır.
    1 -1 ... sicklequeen
  4. 4.
    gece geç saatlere kadar muhabbe sohbet yaparlar. Cunku sabah erken kalkmak zorunda degıllerdır. Ben 1. öğretimdim ve o da arkadaşlarımın 4 u de 2. öğretimdi. işte bu bir dramdır.
    1 ... mavimsi hayaller
  5. 5.
    öncelikle düzenli bir hayatınız olmaz öğlenden sonra kalkıp akşama kahvaltı yapılır. herkes uyku moduna girerken siz yeni güne başlarsınız. konferans, etkinlik gibi dertleriniz olmaz. okul çıkışı canlı müzik alternatifiniz olabilir ancak.

bunun dışında akşam bunalımına yakalanmış bir hatunu baştan çıkarma şansınız vardır. ikinci öğretim bir nevi parayı verip özgürlüğün satın alındığı ideal eğitim sistemidir.
    2 ... gece denize giren adam
  6. 6.
    Yoktur. Sabah ayık kafayla derse girmek varken akşam şişmiş kafayla derse girersin.
    Uyku düzenin okul boyunca hiç olmaz.
    4 ... vejetaryen dinozor
  7. 7.
    gözlemlerime göre en taş hatunlar topluluğu 2. öğretimlerde oluyor.
    2 -1 ... romabirgundekurulmadi
  8. 8.
    Uykunuzu alırsınız.
    1 ... evet yine ben ateistsavar
  9. 9.
    24 saat zıpkın gibi, fişşek gibisinizdir. oouuuv yeah.
    7 ... sawoolun
  10. 10.
    Bol bol yatıyorsun. Çalışma fırsatın oluyor sabahtan akşama kadar. Başka da hiç bi fayda yok. Örgün okuyun gençler.
    4 -2 ... dolmetscher