1. 1.
    yıllar yıllar önce birisi çıkıyor "ne yapıyorsunuz beyler öyle ağaca çentikle olmaz(olmuyor amk olmuyorrr) bu işler bahçeden elde ettiğimiz hasatı şuna göre yapalım diyor yoksa hesaplar karışıyor" diyor abaküsü buluyor,

yıllar sonra başka birisi de "benim lordumun bahçeleri için abaküsler yetmiyor, bu 1 1 1 1 1 olan abaküsteki çentiklerin soluna 1 tane 0 şeklinde yontma ağaç kabuğu ekleyelim buda 10'u ifade etsin" diyor.2lik sayı sistemini buluyor.

gene yıllar sonra başka birisi çıkıyor elektriği buluyor, yılllar yıllar sonra başka biriside dallları olan bir metal parçaya elektriği verelim sonra bu parçadan elektriği kapatalım sonucuna "0 " diyelim, tekrar elektriği verelim ve bu sonucuda "1" diyelim diyor.

sonra yıllar yıllar geçiyor, insan ırkı bu 1 ve 0 ları, elektrik enerjisi ile birlikte kullanarak hesap makinesi, telefonlar, bilgisayarlar, yazıcılar, arabalar, uçaklar, patlamış mısır makinaları..

ilk işlemciyi yapan arkadaş ya deliydi ya da hangi uyuşturucuları kullanıp; ağaç dalı>ağaca yıldırım düşüyor >metal parça > metal parça dalları > metal parça dallarına elektrik vermek parametlerini kafasında birleştirip delice birşey yaptı da işlemciyi buldu asdffdaf.
    böyle bir mucit deli olamaz.
    yoksa dünya dışı insan ırkını yöneten bir canlı varlık tüm devlet başkanlarının zihnini ele geçirip bütün uyuşturucuları "yasak"lattırıp insan ırkınının sınırlı gelişmesini mi istiyor ki kendisine tehdit oluşturamasın diye ben bilmiyorum.
    1 -1 ... peyniraltisuyu