1. 88.
    Zamanında kıymet bilmemek.
    1 ... faraway so close
  2. 87.
    Fazla samimiyet, zamanı paylaşmayı bilmemek, birliktelik değil birlik oluşturmaya çalışmak.
    ... puzzle puzzle
  3. 86.
    Hiçbir hata yapmadım. Gereksiz bir it yüzünden aramız bozuldu.
    1 -1 ... kemalist fasizm
  4. 85.
    Güvenmek.

Muhsin, bizim soyumuzun en başında kardeş katli yaşanmışken, yani yüzde yirmibeşimizin kardeş katili olabilme potansiyelimiz daha en başında ortaya konmuşken, sonsuz bir hayatı yaşamak için kalu bela'da bir hırsla insan olmayı seçmişken nasıl olur da birbirimize güvenmek gibi bir aptallığı tekrarlıyoruz anlamıyorum. Ben mesela muhsin artık sana bile zerre güvenmiyorum. O kadar güvenmiyorum ki, tüm bunları içimden söylüyorum. Öyle işte muhsin.
    6 ... oh muhsin unlu
  5. 84.
    Üçüncü kişi.
    1 ... reyreey
  6. 83.
    ikili ilişkilerde sık yapılan hatalar
    Yanlış anlamak ??
    2 -1 ... firdevsyoreoglu
  7. 82.
    işgalci tutum bir ilişkiyi çıkmaza sokar, işgal edileni boğar, edeni kontrolden çıkarıp had hudut duygusunu silip atar, sonunda iki tarafı da yorup haksızlığa uğramış hissine gömüp bırakır.
    bu yüzden herkesin kendi alanı olup ilişkiyi ortak alanda yaşamak lazım.

Yanii demem o ki karşınızdaki kişiyi değiştirebileceğinize inanmak gibi bir durum olmamalı.olduğu haliyle sevip kabul ediyorsanız devam edin yoksa yollarınızı ayırın.
    1 ... mossii
  8. 81.
    erken sevmek. partnerinden erken seversen partnerin zevk alamıyor.

erken boşalma iması yapmıyorum aq. erken boşalma ayrı bir şey.

benim dediğim şey. cidden partnerimden daha erken seviyorum ben onu.
    ... uzay muhtari
  9. 80.
    Sinirle tartışmaktır. Halbuki önce bir sus bırak karşı saçmalasın. Sonra yine aç konuyu.
    2 ... modaikonu
  10. 79.
    Karşındaki insanı kaybetmekten korktuğunu ona hissettirmek. Ne yazık ki.
    2 ... kimlabuakin