bugün

nasıl bi sektör bu bakıyorum bakıyorum çözemiyorum. herkes farkında yalanın, üçkağıdın amına koduğunun, ama kimse birbirine renk vermiyor bu konuda! tüm pokerciler bi arada.
Ehehe iğrençsiniz ipneler.
Hz. Ömer olsa bunların hepsini falakaya yatırır, eşek sudan gelinceye kadar döverdi.
acaba kim kimi badeleyecek diye bekledim. evd.
penguenlerin kavuşması gibi .
Her an allahuekber deyip patlayacaklarmış gibi lan.
(bkz: iki şeyhin hikayesi)
Beyin.dll bulunamadı.
Erkan yolaç ın "evet - hayır" yarışmasında mehter marşı ile karşılayıp izmir marşı ile göndermesi geldi aklıma. Veda ederken de zeybek oynuyorlardır.
bildiğin 69 bu.
Allah'ım sen bizi bu madrabazlarin şerrinden koru. adına mürit denilen ebleh takimini da, ıslah et. Körler sağırlar birbirini ağırların görüntüsüdür.
Gol sevinci mi yaşıyor bunlar?
işte bunlar hep gençliğini yaşayamamaktan.
allah dusurmesin ya resmen rezillik. su insanlarin arasında kafa sallayip adını da din koymak nerden baksan ahmaklik nerden baksan zavallilik.
ayrica:
1-islamda aracilik yoktur. dininizi şeyh, şih...v.s. olmadan da yasayabilirsiniz. yaradan rabbinin adiyla okumak kulun bizzat kendi gorevidir. sevapta gunahta kisiseldir baskalarina bel baglamayiniz.
2- islamda mekan sarti yoktur. bulundugunuz yerde ibadetinizi gerceklestirebilirsiniz. bunun icin dergaha gitmeye gerek yoktur
3-kafayi yada baska bir uzvu sallayarak zikir cekmek şamanlik ve zerdüstlukten kalma ibadet sekilleridir islamla alakasi yoktur
4-o sacma sapan kilik kıyafetler islamla ilgili degil çölde yasayan arapların geleneksel giysileridir. 21. yuzyil anadolusunda bunlari giymek aptalliktan baska birsey degildir.
az okuyun az ogreninde boyle salak salak basliklar acmayin amk.nin gerizekalilari.
Bursa Manisa maçı mı var? Ne bu tantana?
Birbirlerini s.. Meseleler bari...
güncel Önemli Başlıklar