bugün

dün sinop bugün de samsun da devam eden olanlar silsilesidir. beğenmiyor diye insanları rehin alırlar taşkınlık yaparlar sonra da ''allah allah niye bu ülke bölünüyor.'' derler. bir de kendilerini vatansever görürler. bu cahil insanlara destek veren okumuş cahiller de oldukça fazladır. gerzeklikten başka bir şey değil. hayır efendim bu insanlar beğenmediklerine saygıyı öğrenecekler.
hayvanların anlayacağı dilden konuşmaktır. daha fazlası değil.

hayvan; hayvanlıktan anlar. insanlıktan ne anlasın?
doğru bir tabirdir.

o üç beş çapulcunun karadeniz'e gitmesi başlı başına yapılabilecek bir hayvanlıktır.

karadeniz halkıda, hayvanları kontrol ediyorlardır. neticede çiftçi bir bölgedir, hayvanı ıslah etmeyi bilirlerdir.
özgürlük isteyen biri kıt zekasıyla dağa çıkıyor ise, hayvan oğlu hayvandan başka birşey değildir.
bu bana biraz dağ ayısını hatırlattı. mağaralar falan!
Gönlümüz onlarladır. katillerin fikirlerine! saygı duymamı kimse beklemesin benden.
normal olaydır.
her mahallede bir şehit var.
insanların acıları çok taze...
her gün birinin arabası yakılıyor,
birinin dükkanı yakılıyor...

tamam, kürtlerin hakkı verilmeli de,
türklerin hakkını da yemeyin kardeşim.
her milleti kendi gibi saf sanan insanların yaptığı hayvanlıktır. herkes kürt değildir.
hak eden hak ettiği gibi yaşar. sözünü benimsememiş 4 hayvanın gezisidir.

(bkz: sikmeseler bari)

edit: çapulcu arkadaşta buradaymış. eksiler başladı yine. *
iki üç çapulcunun bu memlketi kurtaracağının göstergesidir.
hayvana hayvanca muamele yapmak ne zaman hayvanlık olmuş ki gerizekalının teki çıkıp bölücü ve ezik isyanını yazıyla dışa vuruyor diye merak edilmesini sağlayan karadenizli vatanseverlerdir.

devşirmelerin yaptıklarına bakıp meydan boş sananlar, boş hayallere kapılmayın.
tasvip etmiyorum yanlış bi davranış ama elinizi vicdanınıza koyun da konuşun,

birileri çıkacak senin askerini anani babanı katledecek ki alistirildik artik şehit haberi gelmezse şaşırır hale geldik, hadi onu geçtim bebekleri katledecek ulen bebek lan bebek vicdansızlar bebek öldürmenin bi açıklaması olamaz allah belanizi versin...

milliyetçilik duygularım kabardı sandım gene hoş milliyetçilikle de alakası yok da neyse...

konuyu dağıtmadan şunu söylemek istiyorum; iki üç capulcunun yaptığı hayvanliksa bebek katillerini destekleyen, önlerini açan, kucaklayan, görüsen, onları muhatap alan ve onlar nedir?...

sayın demiyorum rte de çıkmış açıklama yapıyor ' onlar seçilmiş milletvekilidir' onlara sahip çıkarak bir kez daha kendini göstermiştir.

asıl hayvanlik bunlar değilde nedir?.
sanki geçmişte ve bugün faal bir üyelik, yardım ve yataklık, maddi ve manevi destek hikayesi yokmuşcasına, ak sütten çıkma ak kaşık modunda karadenizde turlar atıp bu memleketin vatansever halkıyla eğlenebileceğini sanmak.

ee, ne de olsa onlar için zarar yok! kendilerine inanacak bir keriz bulabilseler bu bir kar. kimse inanmaz da tepki ile karşılaşır, küfür işitir ve hatta tartaklanırlarsa, "oooh, oh, oh, oh!" yeme de yanında yat!!! bu daha da büyük bir kar. ajitasyon yapacak malzeme! mama çıktı mama! onlar 10 yıl daha ekmek yer onunla!

kendileri için bir çift sözüm var:

madem dostsunuz; o halde her elinize geçen fırsatta türkiye cumhuriyeti devletini ve vatandaşını üstü kapalı veya açık ifadelerle tehdit etmeyi bırakacaksınız. o dağdakilere aşağı inmelerini tavsiye edecek ve onların topluma kazandırılmasına yardımcı olacaksınız. o kadar basit işte.

aaa... ama bir dakika! siz böyle yaparsanız, yeri gelir kendi öz kardeşiniz bile sizi karşısına alır. sahip olduğunuz bütün çevreyi zaten işin en başında karşınıza alırsınız. yalnız kalırsınız. pislik öylesine içinize işlemiş ki, siz ondan asla kurtulamazsınız. iflah olmazsınız, olamazsınız.
adamlardır, adam!

vatan hainlerinin zoruna gitmesi normaldir.
@4 eyvallah kardeşim. evet. üç beş çapulcu olan bdpliler in karadeniz gibi vatansever bir bölgeye gitmesi yanlıştır. adamlar biliyo eşşek gibi dayak yiyeceklerini.
iki üç çapulcunun karadeniz de yaptığı tam hayvanlık değil tam adamlıktır. gitmeyin o bölgeye insanlar sizi istemiyor dün sinop u karıştırdınız bugün samsunu. halbuki dünkü olaylardan ders alınması lazımdı. bir insan istenmeyen yere gider mi. vatandaş sizi gördüğü anda vermiş olduğu sehitler aklına geliyor. genç yaşta sizin pis siyasetiniz yüzünden ölen evlatları aklına geliyor. haliyle sinir katsayıları artıyor. bulunduğunuz bölgede delinin biri çıkıp karadenize giden milletvekillerini mermi manyağı yapsa bunun vebalini kim ödeyecek. dünya basınına barbar türkler diye lanse edileceğiz. vekillerin yaptığı gereksiz gezi yüzünden.
iki üç çapulcunun anlından opulmesı gereken olaylardır keşek boyle capulcu dolsa etraf. bu capulcalarında elıne molof verılıp yaksalardı su sevgı pıtırcıklarını!