1. 1.
    yaklaşık iki yıldır bu sözlükte olan bizim 14 bin entry girmemizdir. acısıyla tatlısıyla 14 bin entry girdik. kimi zaman artılandık, kimi zaman eksilendik, kimi zaman eleştirirdik, kimi zaman övüldük. ama biz bu sözlükte çok şey öğrendik umarım bizde insanlara bir şeyler katmışızdır. hep beraber nice entrylere. hepinizi seviyoruz.
    5 -2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    bi işe gir de sigortan işlesin durumudur. iki yılda 14 bin ses çıkarmayanlar var.
    2 ... esaret kabul edilemez
  3. 3.
    Sözlüğe 14 bin entry birakmamizdır.
    -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  4. 4.
    37 dakika da tutmayan her basliga 2. Entryi ve tutmazsa daha cok entry girecegini dusunursek;

4000-5000 balik bandi yapar. Ayrica bu basligin subjektif oldugunu dusunursek ve profilini inceledigimizde cogumuz gibi bilgi paylasmak yerine subjektif dusunceleri paylastigini irdeledigimizde verilen bilgi algoritmasi sifira yakin bir bantta. (Ornek: 25 yas basliklari)

Yani ozetle (bkz: çokta sikimiz de değil)
    2 -1 ... ruut altmis alti
  5. 5.
    Aynı zaman zarfında Günde ortalama 1 bilemedin 2 saatini ayırınca sayı azalır haliyle. O da her konuda olmaz. Zira hepsi kayda değer bulunmaz. Bu durumda benim gibi 2-3 bin bandında kalırsınız. Ee Normal. Olsun az olsun temiz olsun bizim olsun. O kadar entry girmek için işi gücü bırak dükkanı kapat git. Haa sahi yeri gelmişken söyleyelim; bazen açık oylayan arkadaşları teşekkür babında geri dönüş dahi yapamadıklarımız oluyor. Onlara buradan tşk edelim. Sağolsunlar varolsunlar..
    1 -1 ... gazeloglu