bugün

öncellikle;

(bkz: nasıl başlık lan bu)

evet. az önce izleyip etkisinden kurtulamadığım, 2009 demek yerine "iki sifir sifir dokuz" deyip iğrenç şarkısıyla kafa sikmiş reklamdır. hemen internette aradım ama bulamadım. yakın zamanda düşer. o zaman bu iğrençliği internet üzerinden "izlemeyip" sinir olmayız. ama izlemek isteyenler için link koymak gerekir. daha fazla sinir olmadan entryi burada sonlandırıyorum. edit yapmak üzere..

böyle başlık açtıranlar utansın.

edit: (bkz: #4421405)
amerikan numara söyleme sistemini yavşakça bir şekilde taklit etme çabası.
bir başka iğrenç turkcell reklamı.

iğrenç reklamların vazgeçilmez ismi nil karaibrahimgil de bu çalışmada unutulmamış. öpülen kedi kıvamındaki sesi ve beş yaşında çocuk zekasının ürünleri olabilecek kalitedeki şarkı sözleri bizlere eşlik ediyor.

ayrıca türkcell in bu sosyal mesaj zımbırtılarından da gına gelmedi mi artık.
turkcell'in iletişim kalitesinin reklam kalitesizliğiyle anlatmaya çalıştığı reklam dizesinin son halidir.
turkcell süper lig reklamlarının değil yanından geçmek karşı kaldırımında bile duramayan turkcell reklamı.
izlemek için;

http://www.turkcell.com.t...klamlari_yeniyil2009.html

not: bence izlemeden önce bir kez daha düşünün. çok kötü lan.
gereksiz bir reklamdır.
nasretin hocayı noel baba ile buluştursalar daha fazla ilgi çekerdi.
kulağa hoş geliyor ama biz daha önce söyleseydik millet dalga geçerdi...
epey bir zaman iki sifir sifir dokuzu 2 tane 0, sonra bir tane daha 0 sonrada 9 olarak algılayıp olum suna 00-0-9 diyeceginize 9 deyip kurtulsanızya lavuklar deyip durumu kavrayınca beyin erimesimi var lan bende diye tutustugum daha sonrasında ise yaw saçmalama yavrum, amerikancı sünep süzme denyolar zihnini bulandırdı diyerek mutlu oldugum boş beleş reklam.
hazırız belkiyoruz kampanyası.
müziği dile çok dolanan sevimli bir reklam.
Hazırız bekliyoruz diye devam eder. Nasıl geçmiş yıllar...