bugün

(bkz: evlenmek için sözlüğe yazar olan insan)
konuşmalarda çok fazla bakınız verilecek evliliktir. *
ericadamstr isimli şahsın hergece bir kızla dolaşmaya son vereceği için bizi sevindiren evliliktir. yazar hakkında iyi şeyler söylenmemektedir. içki bundadır, kumar bundadır, karı-kız bundandır boyu posu devrilsindir.

hatun kişi uyarılmaktadır. yol yakınken dönsündür.
*
(bkz: çöpçatan kurumu olarak sözlük)
*
darısı diğer yazarların başına diyebileceğimiz durum.
düğünün evleniyoruz mutluyuz zirvesi olarak gerçekleşeceği, zall'ın nikah şahidi olacağı, yazarların evlenen çifte takı yerine artı oy vereceği olaydır.
çocukları, erkek olursa yarı sünnetli, kız olursa mini eteküstü türbanlı doğmayacaktır herhalde. bu yönüyle anormal bir durum yok. lakin yazarlar kotasız adsl kullanıyorlarsa düğünde ikram sağlam olacak demektir ki bana da davetiye gelmesini iki gözle bekliyorum.
(bkz: hanım koş sözlükte evlenelim)
* *
* -damat bey nikiniz?
* + ericadamstr.
-gelin hanım nickiniz?
* * beatrice lea.
-siz sayın ericadamstr, beatrice lea'yi eşiniz olarak kabul ediyor musunuz?
+pekiyi pek güzel.
-siz sayın beatrice lea, sayın ericadamstr'ı eşiniz olarak kabul ediyor musunuz?
*pekiyi pek güzel.
-öyleyse ben de uludağ sözlük moderasyonu'nun bana verdiği yetkiye dayanarak sizleri karı koca ilan ediyorum.damat bey geline özel msj atabilirsiniz.
(bkz: uludagsozluk e$ ve e$ci buLma kurumu)
diğer yazarların da kerevetine çıkmasıyla sonuçlanacak olaydır.
bl'nin şahitliği ve zall'ın nikah memurluğuyla resmiyete kavuşacak evlilik.
"allah mutlu mesut etsin" dilekleriyle suslenmesi gereken aktivitedir; evliliginizin eksi oy u hic olmasindir, insallahtir...
iki tarafında sözlükte yazarken daha dikkatli olmasını sağlayacak olaydır.
(bkz: koşun la koşun düğün zirvesi var)
mutluluklar dilenmesi gereken hadisedir.
ayrıca şu diyaloğun da yaşanabileceği hadise ;

- iyi günde kötü günde, hastalıkta sağlıkta, yazarlıkta çaylaklıkta eş olarak kabul ediyor musunuz ?
sözlük için gurur verici bir olay.
(bkz: allah mesud etsin yiğenim)
seneye bu zamanlar en küçük sözlük yazarı aramızda başlığını görüp entri girebileceğimiz olay başlangıcı. *
yeni yazarın nick i ne olacak onu da bulmalı.
bir kış günü gelinlik giyecek olan yazar arkadaşımıza kış güneşi adlı eseri armagan etmekteyiz.
(bkz: zall beni de eversene)
(bkz: anlaşmalı evlilik)

(bkz: anladın sen onu)
iyi günde, kötü günde, sağlıkta, hastalıkta, varlıkta, yoklukta, ölüm bizi ayırana dek ve hatta, hayır, ondan sonra da, en az bugün kadar ve muhtemelen daha da çok seveceğim insanın ismini resmi olarak taşımaya başlayacağım gün. Bu benim için onurdur.
(bkz: sözlük düğün yap lan allahsız) * *
(bkz: ömür boyu mutluluklar)
ericadamstr abime ve müstakbel yengemize ömür boyu mutluluklar dilememi olanaklı kılmış evlenme haberidir.

(bkz: bir yastıkta kocamak)

(bkz: darısı başımıza) *
güncel Önemli Başlıklar