1. 1.
  cafe gibi, bar gibi ortamlarda adamın a.mına koyan bombok olaydır. sizi ve sevgilisini aynı ortama götüren pezevenk arkadaşın atabileceği en büyük kazıktır. karşınızda mütemadiyen sevişir, koklaşır dururlar. onlara baksanız ayıp olur, başka bi yere dönseniz ortam malına dönersiniz. ne yapacağını şaşırır insan. eli kolu bağlanır adeta. "böyle yalnızlığın içine sıçayım" isyanlarında bulunur.
  222 -19 ... arjen robben
 2. 2.
  ortamdaki gereksiz insan olmaktır.
  25 -6 ... alpertini
 3. 3.
  berbat bi durumdur ne yapacagini bilemezsin, oyalanacak seyler bulamazsin.. en iyisi biraz durduktan sonra cok onemli bi mesaj gelmis gibi yapip kacmaktir.
  45 -1 ... bilmem
 4. 4.
  ooff oofff şeklindeki iç çekişlere,telefondaki eski mesajların hepsini silmeye (hatta telefonun ayarlarıyla oynamaya), 15 dakikalık periyodlar halinde tuvalete gitmeyle vuku bulan,"aa..işim çıktı gitmemm lazım benim arkadaşlarr ..kusura bakmayın...ayıp da oldu size ama " ile son bulan cehennem azabı dayanılabilitesi en fazla bir saat olan hede.ortamdan ayrıldıktan sonra da kafasında bardak parçalayan caner in yüz ifadesiyle "koyyimm böle yalnızlığaaa" dedirten olay.
  84 -5 ... freedean
 5. 5.
  hisardan*, ortaköye kadar çift arkadaşlarınızın iki metre arkasında anlatılamayacak bir duygu yüküyle yürümenize sebebiyet verebilir.tavsiye edilmez.
  20 -1 ... jam
 6. 6.
  bu üçüncü kişi yakın zamanda birisine çıkma teklif edip red cevabı almışsa durum dahada kötü olur.
  31 -4 ... kekistanlihobbit
 7. 7.
  kendisine atalarımız tarafından bok yemek düştüğü açık ve seçikçe anlatılmış kişidir. bu duruma düşmek zaten başlı başına bir hatadır. bu bokun olacağı bellidir, daha ne halt etmeye o ortama, o kişilerin arasına girilir? bu soruları sen bi çöz denmelidir.
  (bkz: iki kişi konusurken ucuncuye pok yemek düser)
  17 -3 ... aby
 8. 8.
  eğer üçüncü kişi erkekse sıkılır, tripten tribe girer, fazlalık olduğunun farkına varır. ama bayansa bu üçüncü kişimiz ortamın ahengini bozar, iğrenç iğrenç espriler yapar, romantizmin içine eder. halden anlamaz.
  26 -5 ... arjen robben
 9. 9.
  konuyla alakasız ama gene de siz,

  (bkz: uc kalp)
  6 -4 ... trinfr
 10. 10.
  arkadaşın sevgilisi sizle de samimiyet kurmaya çalışıp kaleyi içten de fethedeyim düşüncesindeyse daha eğlenceli hale dönüşebilen durumdur.
  7 -2 ... doksanüç