bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  millet bir tanesini bulamazken, iki sevgilisi olan arkadaşın, iki sevgiliyi yönetemediğini anladığı anda ya da sevgililerin bu durumdan haberdar olduğu anda, iki sevgiliden en uygun olanı, en güzel-yakışıklı olanı, en hoşa gideni seçme durumudur.
  (bkz: ya o ya ben)
  6 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  (bkz: üç kalp)
  4 ... eticicibebe
 3. 3.
  dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak ile sonuçlanabilecek durum.
  4 ... denizci cakabey
 4. 4.
  kızsa eger seçim yapmak zorunda olan piç olan seçilmelidir,ama öbürüde el altında tutulmalıdır,piç olanla eglenilmelidir,öbürüyle evlenilmelidir.***
  4 -1 ... sleepless
 5. 5.
  eğer bu duruma düşülmüş ise baştan kaybedilmiştir.

  c)hiçbiri ; işaretlenmelidir.
  4 ... steve
 6. 6.
  çok zordur. insan birinin yanındayken, tamam ya ben aslında bunu seviyorum bak ne güzel mutluyum bunun yanında der. diğeriyle buluştuğunda da aynı şeyleri düşünür ve sorunun aslında kendinde olduğunu düşünüp hafiften balataları sıyırmaya başlar, telleri yakar.

  18-19lu yaşlarda bu olay arkadaşlara hava atma konusu iken, 23 ve ileriki yaşlarda sorunun ne olduğu anlaşılmaya çalışılır.
  bir seçim yapmak zorunda kalınırsa kesinlikle alkolü tercih etmek gerekir. en iyi sevgili odur. *
  5 ... janjan
 7. 7.
  yazı tura yoluyla seçim yapılabilecek olaydır. zaten ikiside o kadar sevgili değildir.en kısa zamanda bir diğeri aranmalıdır.
  2 -2 ... istanbul icin efkar vakti
 8. 8.
  burada sorumlu kişinin kendisi değil gönlüdür. lakin gönül nasıl sorumlu tutulabilirki? onun görevi sevmek değil midir? kişinin başına gelmediğinde gelenleri suçlar ama, allahın sopası yok aynı duruma düşüp ne yapacağını şaşırır. o yüzden eleştirmiyorum. büyük konuşma hakkımı 2. eşimle evlenmeden 4 ay önce, ben bir daha asla evlenmem diyerek savdım...
  5 ... karga
 9. 9.
  biri varken hayatında başka birini daha dahil ediyorsan senin kimseye saygın yok demektir.onun için seçimini ikisini de bırakarak yap ki karşı cinsler hayatına güzel bir şekilde devam etsin.
  ... pulp fiction
 10. 10.
  iki sevgili arasından (biri erkek, biri kız) kız olanı seçeceğim dediğim durumdur.
  1 ... darwen