bugün

kızlardan birine yakalanma korkusu ile heyecanı bol ilişkiler yaşanır.
teknoloji geliştikçe zorlaşan durumdur. 3G falan aslında kötü teknolojidir.
ego tatmini, aldatma merakı, kişilik kanıtlama, erkeklik ıspatlama falan filan değildir..
bir kız tek başına sıkıcıdır, çekilmez.. böyle şey gibidir, hani günün belli saatleri vardır, kendini çok iyi hissedersin, belli saatlerde çekilmez olursun, kızlar da öyledir, çekilmez olduğu bir zamanda diğeriyle konuşursun, o triplere girerse diğeriyle konuşursun.. hem konuşmadığın beklemiş olur özler o arada öyle devam eder.. sonra bir gece yatarken iki ya da üç olsun tekrar görüşmek istemiyorum dersin, tek başına kalmak istersin kafanı dinlemek.. öyle biter gider bir daha aramazsın.. ikisi bi arada olan kızlar bu kadar değerli olur işte..
(bkz: idari işler müdürü)
(bkz: ben ibneyim demenin yolları)
(bkz: iktisadi ve idari bilimler fakültesi)
Delikanlı denilen kavramla bütünleşmeyen davranış. Hayvanlar bile tek eşli olabiliyorken onlardan aşağı olmak darwine teorisinin gerçekliğine dair canlı kanıt sunar.
herkesin harcı değilmiş. deneyimli bir arkadaşım söyledi.
zor bir olay değildir aslında. ikisine de değer verilsin, ve çaktırılmasın yeter.
kız okuyucular kızmamalıdır buna; zira kızların çoğu "bana çaktırmadığın sürece istediğini yapabilirsin" cümlesini kurmuştur zamanında, ya da kurar. ha bu bakış açısı doğru mudur? hayır; ama bunu söyleyen bir kızın artık itiraz hakkı kalmamaktadır.
ama öte yandan erkeği maddi manevi olarak çok yorar.
ha ben tek eşlilikten yanayım o ayrı. *
delikanlı adamın yapmayacağı şerefsizliktir. o kadar da değil artık.
Basit bir iştir aslında fakat olay farkedilince edilen beddualar yüzünden tavsiye edilmemektedir. *
zordur. aynı anda iki kızla ilişkiye girmek gibi bişeydir.
kızları kandırdığını sanar oysa kendini kandırmaktadır bunu yapan kişi. iki ihtimal vardır; ya kız bunu göremeyecek kadar kör kütük aşıktır bu aptala; ya da fark etmesine, bilmesine rağmen ses çıkarmıyordur aşkından. Aptal her türlü aptaldır orası ayrı. Kadınları bu kadar küçümsemeyin; bu durumda aciz olan onlar değil çünkü.
lisede her genç kız ya da erkeğin kısacası ergen diye tabir edilen varlıklar açısından oldukça doğal kabul edilen durumdur.
vaka 1 :(kendisi kuzenim olur)- abla bilmemnecan benim facedeki fotolarımı görmüş beğenmiş beni bana çıkma teklif etti.
-!!??(falan şeklinde bir tepki)(kendi çapımda sevindim tabi ki de)ama telefonu olmadığı için benim numaramı verdi.sonra iki gğn boyunca çocuk bana msj attı ben de kuzenim gibi cevap verdim sonrasında ki bu iki gün sonra oluyor msj gelmemeye başladı kuzen krizlerde abla abla msj var mı diye.en son üçüncü gün çocuktan msj geldi. ben senle olamam çünkü başkasını seviyorum zaten dönem sonunda başka okula geçiyorum filan falan.salak kuzenim ağlamaklı oldu msjı görünce ama sonradan anladım ki ağlamaklı olmasının arkasında yatan onu seven çocuğa haksızlık mı ettim düşüncesi.
vaka 2: anlatmıcam ya.bu bile sıktı beni.
vicdanın el vermedği durumdur, başlamadan vazgeçilmiştir. hatunun yerine kendimi koymuş olduğumdan, ben bu durumda olsam kendimi nasıl hissederdim diye empati kurduğum, aslında insan başkasını değil hep kendini aldatır düsturuyla arındığım olay.
8 kızı idare edenler için daha level 1 olarak görülebilecek seviyedir.
o kızlardan birinin istese kaç kişiyi aynı anda idare edebilecek kapasitesi olduğunu bilmemektir. zor üstadım zor, sen ben aldatınca hemen yakalanırız, ama kadın öyle mi, sütyeninde sallandırırlar adamı.
adam iki kızı idare etse, her kız da 3 erkeği idare etse büyük bir aile ağacı oluşur.
yorgun değilseniz zor olmasa gerek. biri minik bir kızınızdır, diğeri ise eşiniz.
araplar 4 tanesini idare ediyor. ama islami şartlara uygun şekilde. abartmayın o kadar erkeklerin bu durumunu. üçünü de idare eder dördünü de. erkek zor doyan güçlü bir varlıktır.
zordur sahiden. lise yıllarımda yapmıştım kendime zaman ayıramaz hale gelmiştim. 2-3 haftadan sonra iyice bayıyor ikisinden de kurtulmak istiyorsunuz. 1 tanenin insana yetmesi gerektiğini o zaman anlamıştım. 2 tane beyni olmayan bu işe kalkışmasın. size benden abi tavsiyesi.
çok kadın hiç kadındır genç. sıkılırsın. idare etme demiyorum hobi olarak yine et ama etme.
Aslında güçlü bir hafızaya sahipsen pekte zor değildir bazı şeylere dikkat edebiliyor iyi yalan söylüyorsan kolaydır.
Erkegin kasari olmak.
Mümkündür. Kadınlar yapı itibarıyla ilgiye muhtaç canlılardır. Biraz vakit ayırıp duymak istediklerni söylediğinizde kıvama gelirler. Sonra da siktir edersiniz. Yaptım da oradan biliyorum.