bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    şahit olup, midemi bulandıran eylemdir. Ne birinden vazgeçer, ne ötekinden. Suç mudur değildir, ama birine karar ver artık yeter diyesi gelir.
    5 -1 ... yavuzhilmi
  2. 2.
    bilimsel olarak mümkün değildir.
    3 -1 ... x09684a
  3. 3.
    ikisini de sevmediğinizin kanıtıdır.
    3 -1 ... ihtiyar kemanci
  4. 4.
    olabilendir.
    3 ... basak burcu errrkegi
  5. 5.
    öyle bir şey yoktur eğer söz konusu kişi bir erkek ise sadece birini seviyordur diğerini ise en fazla beğeniyordur. ve onu kullanıyordur.
    1 ... enkidu1986
  6. 6.
    maymun iştahlılığın modernize maskesidir. bir dilim kaşardan iki tost çıktığında ağza gelen yavan tatla eşdeğerdir. kimseyi kandırmadan önce kendini kandırmış olan insan duygusudur.
    ... antroskop
  7. 7.
    ibnelikten başka bişe değildir.
    ... chest la vie
  8. 8.
    iki kişiyi seviyormuş biride benmişim. Bu sebepten terk edilmişliğim vardır.
    ... uzum alergysi
  9. 9.
    kendini bile sevemeyen, ilgi eksikliği altında ezildiğinden, bir kaç kişiyi idare etme çabasındaki acınası insan türüdür.
    2 ... shadowyesim
  10. 10.
    Sevilen iki kişiden biriyim. Olay sonuca kavuşunca buraları doldurucam. (bkz: beni seç beni seç)
    gelişmeler hakkında
    edit: durum gittikçe içinden çıkılmaz bir hal alacak. kendinizi asla bu duruma sokmayın. sonunda kazanan olmayacak herkes kaybedecek. sıçarım aşkına da ızdırabına da elveda.
    edit2: ben bile inanamadım biran için beni gerçekten seviyor sandım ama karşı tarafın kafası allak bullak olmuş ne olduğu belirsiz bir yola yeniden girdim. gelişme olursa bilgilendireceğim.
    1 ... coko prenses