1. 1.
    dünyanın en meşakatli işidir arkadaş... yok meşaketini bırak, arada cırmıklanır gidersiniz alimallah. benim başıma geldi, bir daha siksen girmem böyle bir işe.

3 - 5 ay önce..
    kız arkadaşımla markete gidiyoruz. elimde cigaram yanıyor, sevgilime "sen geç, ben sigaramı içip geliyorum" diye gönderdim. marketin önünde sessiz sedasız cigaramın dumanını ciğerlerime doldururken biri sağdan biri soldan olmak üzere küfürleri duymamla neye uğradığımı şaşırdım;

-> seni gidi seni zilli, bıdı bıdı bıdı..
    <- sen kime zilli diyon gı oruspuuuuu..
    -> senin ağzını yırtarım, sen kime urospu diyon kaltakkkkk.

bıcır bıcır, daha ne küfürler.. insan şok oluyor. geldiler geldiler tam önümde saç başa girdiler mi abi. yok böyle bir rezalet..

ulan gitsem ayırsam bi türlü ayırmasam bi türlü, dayanamadım gittim girdim aralarına..

** yapmayın ablacım, ayıptır. yakışıyor mu hiç?
    -> bırak sen gardaş, zıçcam bu kevaşenin ağzına.
    <- lan sen kimin azına zıçıyon..
    ** yapma! etme! ayıptır.

derkennn, polis geldi aq! 3 polis zor ayırdı avratları. bu da yetmiyormuş gibi bizim hatunda geldi, "sen karışıyon da sanane de seni mi ilgilerndirirse" bıcır bıcır beynimin etini yedi, o da yetmedi abicim eve gidince bi baktım kollarda, boyunda cırmıklamalar..

odur, budur abicim tövbeliyim kadınlar tartışıyor mu, 300 metre öteye kaçıyorum.. gerçi bende bu cenabetlik varken değil 300 metre, 300 km öte gitsem, gelir bulur beni bela beni.. neyse.. *
    18 -1 ... 85lik
  2. 2.
    her iki kadının saçlarını makas aracılığı ile kesmek kadınları ayırmanın en kesin çözümüdür.
    4 ... zurriyetsiz
  3. 3.
    sarılma taktiğini uygulamak lazım. arkadan beline sarılıp geri çekmeyi denemek gerek.
    6 -1 ... kavim
  4. 4.
    ayıran kadınsa şayet 3. kadın olarak kavgaya dahil olacağını düşündüğüm kavgadır.
    7 ... neanderthalden
  5. 5.
    taciz edin derim, bir tek orda o eller gevşiyor. *
    3 -1 ... opus magnum
  6. 6.
    bir kez denedim, hem ben mutlu oldum hem de onlar. araya girip ellerimle ikisini de ittim, avuç içlerimde hissettiğim yumuşaklık mükemmeldi. biraz amaç dışına çıkmış oldum ama olsun ayırdım sonuçta.
    4 -1 ... freeloader1
  7. 7.
    büyük salaklıktır. üstlerine jöle sürmek ve ya çamura atıp izlemek mübah olanıdır.
    2 ... genc kiz ruyasi
  8. 8.
    Zoru başarmaktır ki aslında gerek yoktur.

izle ve keyfini çıkar.
    ... akbilsizogrenci
  9. 9.
    caiz olmayan davranıştır.
    1 ... pandemum
  10. 10.
    barney stinson tarafından azar yiyeceğiniz eylemdir. gördüğünüz gibi kankanızı arayıp olayı izlemenizi önerir kendileri.
    2 ... s for sabri