bugün

her iki kadının saçlarını makas aracılığı ile kesmek kadınları ayırmanın en kesin çözümüdür.
sarılma taktiğini uygulamak lazım. arkadan beline sarılıp geri çekmeyi denemek gerek.
ayıran kadınsa şayet 3. kadın olarak kavgaya dahil olacağını düşündüğüm kavgadır.
bir kez denedim, hem ben mutlu oldum hem de onlar. araya girip ellerimle ikisini de ittim, avuç içlerimde hissettiğim yumuşaklık mükemmeldi. biraz amaç dışına çıkmış oldum ama olsun ayırdım sonuçta.
büyük salaklıktır. üstlerine jöle sürmek ve ya çamura atıp izlemek mübah olanıdır.
Zoru başarmaktır ki aslında gerek yoktur.

izle ve keyfini çıkar.
caiz olmayan davranıştır.
barney stinson tarafından azar yiyeceğiniz eylemdir. gördüğünüz gibi kankanızı arayıp olayı izlemenizi önerir kendileri.
yapılacak en büyük aptallıktır. bakın bunu kız lisesinde okuyan biri olarak söylüyorum; her Allah'ın günü yerde bir tomar saç, bir yerlerde yüzü tırmık izleriyle dolu birkaç kızcağız. bir kız kafasına koyduysa birini dövmeyi, elinden alamazsınız. yok imkanı yok alamazsınız. o anda bir güç geliyor insana. o yüzden canınıza yazık. boş yere heba olmayın.
yaklaşık bir ay önce karşıyaka tren istasyonunun yanında bir kız kavgasına şahit oldum. bu kadar kalabalık bir kavgayı internette bile izlememiş biri olarak o görüntüleri kaydetmemenin acısını hala içimde taşıyorum. kavga iki gurubun koçlar gibi toslaşmasıyla başlar başlamaz; apaçi tabir edilen gençler bir kaç kızı elleme ve parmaklama ile karışık sarılıp ayırmaya çalışırken olaya 60 yaş civarı bir amca müdahil oldu. o kadar profesyoneldi ki; sanırım bu adamın en az 15 kızı vardır. hiç bir kızı ne kolundan tutup çekti, nede sarıldı. bizim 60 lık delikanlı kendini 30 kişilik grubun içine atıp önüne çıkan herkese tekme tokat geçirmeye başladı. bu adam kadın dövme konusunda cidden bir uzman olmalı, çünkü 30 kadını 30 saniyede dağıtacak bir adam hiç görmemiştim. manzara süperdi. dağılan saçlar, yırtılmış gömlekler ve kafaya geçmiş mini okul etekleri...
(bkz: fordculuk)
kesinlikle işe yaramayacak bir davranıştır, şöyle ki:

kızılay kolej mevki civarları yıl 2009, birbirlerini mikmek tehdidiyle başlayan tartışmanın kavgaya dönüşmesini sakince izledim ve kavga başlayınca bir abi edasıyla daldım aralarına, amacım ilk küfredene bir tokat atıp ortalığı sakinleştirmekti. beklediğim an geldi ve uzun boylu sarışın ve yapılı bir kız boşalttı tekrar dilini, ve orta şiddette bir tokat yedi benden. sonrasında beklediğim gibi oldu ve sakinleştiler. kavga ederek biyere varamayacaklarını ve oturup konuşurlarsa herneyse meseleleri çözebileceklerini söylerken birisi elini gömlek cebine götürdü ve bir tutam kumral saç çıkarttı. o anda anladım ki o kavganın öncesi var ve genç kızımız bir başka genç kızmızın saçlarını yolup cebine koymuş. bu olaydan sonra sanki provakatif bir büyü yapıldı ve herkes aynı anda birbiriyle kavga etmeye başladı. yolduğu saçların cebinden çıkmasına şaşıran ben dona kaldım ve ayırma düşüncem de donuklaştı...
çoğunlukla iki kadının arasında kalmaktır.
kendini, bile bile foseptik çukuruna atmaktır.
en yapılmaması gereken durumdur. arada kaynanırsa suçlu dahi çıkabilirsiniz.
barney stinson'ın tepkisinin çok sert olduğu eylemdir.

http://www.youtube.com/watch?v=VxAxXQz50jg
Erkeklerin asla bu davranışa girmeyip hatta bi yerden çekirdek temin edip zevkle izledikleri andır.
sevgi, dostluk ve kardeşlik ilkelerini yerine getirmeye and içmiş * ve içtiği and ı hazmetmektir.
büyük hata.
yandaki mağazada %50 indirim olduğunu söylerseniz kesinlikle ayrılırlar.*
aptallıktır.
zira izlemesi çok zevklidir.
-azına sıçarım.
+sıç deyom hadi sıç.
http://www.dailymotion.co...z0px_syc-diyom-syc-xd_fun

http://www.izlesene.com/v...masiz-kiz-kavgasi/3685497
ayırmaya çalışmak büyük salaklıktır. arada olan sana olur.
ayırmaya çalışır gibi yapıp sarılmak ve yer yer teselli vermek keyifli olabülür.
oturup izlemek en zevklisidir.
kavga eden iki kadını ayırmak çok zor bir iş olduğuna göre, izleyelim, eğlenelim.
hiç ayırmaya uğraşmayın ikisinin de kafasına çakın 2 tane kendilerine gelirler. onun dışında bir şey yapmaya kalkışmayın rezil olursunuz.
güncel Önemli Başlıklar