bugün

çok tuhaf lan hakikaten.

düşünsene biri erzincan'da doğuyor, diğeri antalya'da. aradan yıllar geçiyor filan. sonra bunlar bir şekilde tanışıp birbirlerinden hoşlanıyorlar. hoşlandıkları için birbirlerine o kadar yaklaşıyorlar ki ağızları birbirine değiyor, bir de yetmezmiş gibi dillerini çıkarıp birbirinin ağzına veriyorlar, emiyorlar ve bundan müthiş mutluluk duyuyorlar.

bu da yetmezmiş gibi erkek olanın işediği organı, kadınının işediği organa sokma gibi bi eğilim içerisindeler ve bunu çok normal karşılıyorlar. çok acayip gerçekten. birinin bana işediği organı sokmasını istemezdim. dilimi neden emsin bi de. tuhaf.

geberin.
(bkz: aseksüel)
Sonunu iyi bağlayamamış bence.

görsel
Her iki taraf temizse neden olmasın olayı. Temiz bir kadınla neden olmasın. Evet.
tuhaf olmayandır.
insan insanı siker mi hiç? siker hemde en sevdiğini. french kiss de yapar. evet.
31 çekmekten çıldırmış birisinin beyanı olabilir hatta büyük ihtimal uzanamadığı ciğere murdar diyordur.
(bkz: Anlayamazsınız)
çok keyifli anlardır.
görsel
Õpüsmek denen şey bana da igrenç geliyo açıkcası düşünsenize onun ağzında ki tükürük yemek parçaları senin ağzına giriyo çok iğrenç değil mi ya asla öpüşmicemm.
Daha önce deneyemeyen bilemez. O an çok farklıdır. Karsisinizdaki sevdiğiniz biriyse zaten tiksinmezsiniz ki. Ayrıca bana çok tatlı gelir hep tadı neden bilmiyorum.