1. 1.
  mezun oldugum fakultenin bulundugu kampustur iki eylul kampusu! muh-mim fakultesindeyseniz canınızı sıkan tek sorunun dişi sayısındaki düşüklük oldugunu farkedersiniz,ama yine de cevre ve kimya müh. bölümleri acıgı kapatmak için ellerinden geleni yapmaktadır!hele ki elektrik elektronik muhühendisligindeyseniz durumunuz icler acısıdır!muhendislik bölümlerinin bir tane kantini vardir,o da aslında yeterince büyüktür,en azından ben mezun olurken oyleydi!kampüs, icerisinde goccaman bi futbol sahası bulundurur! neyse kıssadan hisse,"iki eylül kampüsü bahane,ESKiSEHiR şahane"dir efenim!afiyet olsun!
  1 ... nobran ne ya
 2. 2.
  bir bahar şenliği etkinliği dolayısıyla ilk gidişimizde eğitim fakültesinden bir arkadaşın kimya mühendisliği okuyan bi arkdaşa " olum burası dağ lan. buraya kayıtlı ayılar da vardır" yorumunu yaptığı Anadolu Üniversitesi yerleşkesi.
  1 ... sysianai
 3. 3.
  hayatımın iki yılını heder eden iki yılını daha edecek olan yerleşke.sabahları inek mölemelerini akşamlarıda kurbağa vıraklarını bolca duyduğunuz.eskişehir'in merkezinde güneş varken orda yağmurun yağdığı* bir yerdir.kışları küçük sibiryaya dönüşürken yazlarıda sahra çölünden farksızdır.mühendislik mimarlığı o kampüse taşıma fikrini atan musa şener kod adlı hocayı bolca anmama neden olan kampüstür ayrıca.
  (bkz: kime sorarsanız küfreder)
  1 ... urux
 4. 4.
  Anadolu Üniversitesi'nin kampüslerinden biri.
  1 ... alemonia
 5. 5.
  anadolu üniversitesi'nin bahar şenliklerindeki konserlerine ev sahipliği yapan kampüstür. şehrin dışında muttalip köyü'ne yakındır. şehrin dışında derken 10-15 dakika mesafededir.
  şenlik vakitlerinde konserler dolayısıyla yolunda konvoylar oluşur. vakti zamanında konser alanında içmek serbest iken son iki üç yıldır yasaklanmıştır. şehir dışında olduğundan güvenlikten jandarma sorumludur. bu sebepten yasakları delmek pek de kolay ve hakkınızda hayırlı olmayabiliyor. asker sonuçta, "yassak gardejim" der, biter olay.
  1 ... kechi
 6. 6.
  asiri erkek yogunlugu nedeniyle kizlar icin de hic bir cekiciligi olmayan yerdir (tabi malum kiz gecimini erkeklerden saglamiyorsa). insani erkeklerden sogutur. siradan kufurlerin baglac olarak kullanildigi, gercekten kufur edilmesi gerektiginde yaratici kufurlerin uretildigi yerdir.
  -1 ... kalinka nyc
 7. 7.
  şebnem ferah'ın ikinci evidir.
  4 ... laurelin telperion
 8. 8.
  ismini eskişehirin düşman işgalinden kurtuluşundan alan anadolu üniversitesinin yandan yemiş bir kampüsüdür. 5000 kişilik hazırlıklar saat 1 gibi çıktığı anda yemekhanede cayır cayır yer ararsınız yiyeceğiniz yemek zehir olur. niye geldiniz lan niye ? sıçtınız kampüsün dengesine. her kırmızı 4 dolu mu geçer be ha çıldırttınız adamı.
  1 ... cyborg88
 9. 9.
  yakında üniversite olabilecek ve anadolu üniversitesi'nden ayrılabilecek kampüstür.

  hükümet orayı "iki eylül teknik üniversitesi" yapmak için niyetlenmiş, 15 temmuz da eskişehir'e gelecek başbakanın bu konuda açıklama yapması bekleniyormuş...
  2 ... alikula
 10. 10.
  2002 yılında kırmızı 4 otobüsler yokken eski kasa şahin doğan taksi dolmuşlarla gidilebilen, in cin top oynayan bir kampüstü.
  1 ... khann