bugün

Eğer iki erkek çok yakın arkadaş oluyorsa yani çok samimiler, her şeylerini paylaşıyorlar, devamlı ayrılmaz ikili gibilerse aralarında muhakkak bir eşcinsel ilişki vardır.

Aksi mümkün değildir.
Çok yakın arkadaş tanımı biraz açmak lazım burada. Oturup rakı mı içiyorlar, birlikte duş mu alıyorlar.
Kuşkusuz sözlük sayesinde her gün cinsiyetim, cinsel yönelimlerim değişiyor veya yeni sapkın eğilimlerim olduğunu öğreniyorum. Kendimi keşfetmemi sağladığın için teşekkürler, Uludağ sözlük. <3
Tanım yukarıda yapılmıştır. Her gün görüşen, devamlı birlikte yiyen, gezen tiplerden bahsediyorum.
Sözlükte birbirini favlayıp, pofpoflayan malum tayfa. (Temsili değil).
görsel
doktorunuz olarak Bisikdiringidin öneriyorum, bu bir mental hastalıktır.
ibneler ve karılar bir olmuş erkeklerin dostluklarına şeytan fitnesi sokmak istiyorlar ama yemezler.

iki kadın asla dost olamaz. ibneye de asla güven olmaz.

Birbirinize kaldınız yine bacılar. Kendi başınızı yiyin.
Frodo ve sam gibi olmaktır. Frodo ne küskülüyordur sam'i. Gandalf ta hem frodoyu hem amcasını.

Köftehorlar...
HELE BiRLiKTE HALI SAHAYA GiDiP GOL ATINCA SARILIYORLARSA FALAN KESiN.
şu gözlüklerinizi çıkarıp tekrar bakın bir zahmet:

görsel
ibnelik sizde olm...

bizim zamanımızda lisede kolkola girer tenefüsde yürür konuşurduk. kimsenin aklına bir şey gelmezdi.
biz de ortaokulda kolkola girer tenefüste önümüze gelene bir tekme yapıştırarak yürürdük.
Beyni bacak arasına monteli zihniyetin inancıdır, itibar etmeyiniz.
Lan olummm hangi ara bu kadar deforme oldunuz siz? Kim yaptı lan?!
Hani nası derleeerğğ, dostluk, arkadaşlık you know?!
Asıl kadınla erkek uzun süre arkadaşsa biri eşcinseldir...
tasalanmayın, onlar bir yolunu bulur. siz kendinize bakın.
Şimdiki arkadaşlıklar bu şekil yani? Ben bunu anladım Z kuşağı dedikleri mi bunlar?