bugün

Tek başına çalışmaktan çok daha eğlenceli olan bir eylemdir. Olayı başka yerlere çekerek gay muamelesi yapmanın anlamı yok. Ayrıca; 2 ve üzeri gruplar halinde çalışan sporcuların çok daha verimli çalıştıkları tespit edilmiştir.
pembe, ibnemsi hareketlerdir. birbirlerine tatlı sürprizler yaparlar. bak sana bir dambıl daha koydum huhahamuhaha.
ekürilik kavramının diğer adıdır.
Cubbeliye gore gunah olma ihtimali buyuktur.
iki erkeğin bir nevi kader ortaklığı yapmasıdır. bir nevi asker arkadaşlığı gibi bir şeydir.

sporda zorlandığınız zaman her zaman yanınızda biri vardır. bu nedenle yüksek ağırlığı kaldıramayıp motivasyon kaybına uğramazsınız. benchte zorlandığında yardım edersiniz, en zor ağırlıkların altına beraber girersiniz, arkadaşınız sırt basarken zorlanınca ona destek olursunuz.

fitness buddylik gerçekten bambaşka bir olgu. spor salonlarındaki arkadaşlık çok daha kalıcı ve uzun süreli olabiliyor. çünkü insanın en zorlandığı ve yardıma ihtiyacı olduğu anda yardım eden birisinin olması ona değer verildiği hissini beraberinde getiriyor. spor salonlarında elde edilen arkadaşlık çok daha kalıcı ve tutarlı. ayrıca o kişi de tıpkı sizin gibi spor yapan, kendine bakan, sağlıklı beslenen ve hayatı önemseyen biriyse bu arkadaşlık hayatınıza olumlu bir şekilde bile etki edecektir.
Oldukça güzeldir. (bkz: kaslı arkadaşına kol dolayan kaslı erkek)
spora dışarıdan bakanların yanlış algılayabildiği ancak çoğu kişinin destek almak için başvurduğu yöntemdir. eşli çalışma genelde daha iyi sonuç vermektedir. çünkü sizin kaldırırken zorlanacağınız son setteki ağırlıkları bir arkadaşınızdan destek alarak daha rahat kaldırabilir ve bu sayede ağırlıkları haftadan haftaya daha seri arttırarak gelişiminizi hızlandırabilirsiniz.

tabi yine de dikkat etmek lazım. çünkü birileri sizin bu fotoğrafınızı çekip (diyelim spor salonunun tanıtım sayfası için çektiler) internete yüklediğinde başka birileri bu resimleri kopyalayıp farklı mecralarda kullanabilmektedir. ortalık bodycilerin salonda çekilmiş resimlerini alıp gay sitelerine yükleyen zibidilerle doludur.

spor salonlarında mümkünse dikkat çekerek veya üstsüz bir biçimde çalışılmamalı ve bu şekilde çekilen resimler sosyal paylaşım sitelerine atılmamalıdır. kötü niyetli olmasa da, bir arkadaşımızın spordan sonra çekip instagram'a attığı fotosunun bir liselinin hesap fotosu yapıldığına şahit oldu bu gözler. bu nedenle bu hususlara dikkat etmeli ve mümkünse kendi gelişiminizi görmek için çektiğiniz bu resimleri cep telefonundan başka yere atmamalısınız. sosyal medyaya koymak ise artık o resmin sizin denetiminizden tamamen çıktığının ve herkes tarafından kopyalanıp istenildiği gibi paylaşılabileceğinin göstergesidir.

illa ki ben çalıştığımı belli etmek ve kendimi göstermek istiyorum diyorsanız, şu tarz resimleri koymanızda pek bir sakınca yok:

https://s-media-cache-ak0...4fca272e3bd6f5a9bdb9c.jpg

ancak şu tarz resimleri de asla koymamalısınız:

https://musingsofapessimi...ress.com/2012/03/gym.jpeg