1. 10.
  cokokerem ile haftaya yapacağızdır.

  (bkz: ölü deniz)
  -1 ... avatar of balthazar
 2. 9.
  yanındaki "kafa" adam diye tabir edilebilecek biriyse her yola gidilir. sonuçta tatil tatildir iş stresinden uzaklaşmaktır , hovardalık yapmaktır. yeni insanlarla tanışıp, kaynaşmak (!) tır.
  ... irregular
 3. 8.
  daha sağlam bir örnek için: (bkz: beş erkek tatile gitmek)***
  ... euzerque
 4. 7.
  (bkz: rotamız antalya yükümüz ruslar)
  1 -1 ... 19 12
 5. 6.
  kızla gitmekten çok daha eğlenceli çok daha rahat olacağı garanti olan tatildir.

  tabi çok çok nadir kapris yapmayan kafa dengi ortama uyum saglamasını bilen kız vardır da o da size mi denk gelecek.
  -1 ... eurasia
 6. 5.
  eger iyi anlaşan iki arkadaş iseniz çok eğlenceli geçmesi muhtemel tatildir.
  1 ... achtung
 7. 4.
  (bkz: iki gay tatile çıkmak)
  1 -1 ... maskot
 8. 3.
  karşılarına 'verici' bir hatun kişisi çıktığında yollarını anında bitip, ayrı ayrı yapılacak tatildir.
  2 ... antilopyawrusu
 9. 2.
  hovardalık yapma isteği ve "turizme bizim de katkımız olsun!" nidalarıyla girişilen, amacının tatilden çok aranmak olabileceği eylem.
  ... evren
 10. 1.
  yorucu geçen bir yılın ardından en yakın arkadaşınızla** dinleme amacıyla kumu denizi iyi olan bi güney sahiline gidersiniz. her şey başlarda çok iyidir. denizi görüp yanaşabileceğiniz ilk yerde durup denize ayaklarınız sokarsınız. gece yolculuğu da çok zevkli geçmiştir. bu ana kadar ki belirtiler güzel bir tatil geçireceğinizi göstermektedir. ama kabus iyi bir pansiyon aramaya başlayınca başlar. "boş oda var" yazılarına rağmen gittiğiniz her pansiyon 2 erkek geldiğinizi görünce yer yok der. bazıları olayı aşıp damsız almıyoruz bile diyebilir*. birkaç saat uğraşıp denize uzak kötü bir pansiyon bulduktan sonra üstünüzdekilerden kurtulup plaja gidersiniz. ama kabus orda da devam etmektedir. boşta bir sürü şezlong olmasına rağmen kimse size şezlong kiralamak istememektedir. o şezlonglar size girsin diyerekten cayır cayır yanan kumlara havlunuzu serip kuma bulanmış şeklilde odanıza dönersiniz.gece çıktığınızda kabus hala devam etmektedir. hiçbir bar sizi almak istememektedir. bakkaldan 70 lik votka alıp sahilde içtikten sonra odanıza dönüp bavunuzu hazırlar ve sabah güneye söve söve karadenize doğru yol alırsınız...
  3 -1 ... amoresperros