bugün

" iki erkeğin baş başa kalması bile zina olabilir. " sibel üresin.

görsel

not: kalmasanız iyi olur.
" geçen gün duruşma salonundayız...
hakim erkek..
katip erkek..
ben erkek..
davalı vekili erkek..
.......................
adliye inledi...
mübaşir de dışardan duyup gelmez mi..."

not: alıntıdır.
(bkz: oha)
(bkz: çüş)
(bkz: hani benim gençliğim nerde)
kendi hayat tecrübelerinden aktardığı bilgilerle akcinsel hayata ışık tutan türbanlı bayanın yeni bir itirafı.
böyle sapkın fikirler yüzünden insanların dine karşı zaten kötü olan bakışı iyice kötüleşiyor hatta yok oluyor.

dinde böyle bir şey yok kardeşim. lut kavmi olayı vardır müslüman olmasanız dahi herkes bilir. sadece onlar gibi yapmayın siz de helak olanlardan olursunuz deniyor. yoksa baş başa kalmayın demek ne demek lan?

benim bilip inandığım müslümanlık bana yetiyor. böyle gereksiz fetvalar verene itibar etmeyiniz.

düzeltme : fetva demişim ancak ablayı sonradan hatırladım. kadınların dayak yemesine bahaneler bulan abla bu. bunun ettiği laf fetva sayılmaz zaten. olsa olsa zırva'dır.
kadının kıskançlığı soyadına yansımış erkekleri bile kıskanıyor.

ey dünya kimse sevişmesin. bitek sibel üresin.

erkekler bile yan yana gelmesin. sibel alınıyor.
bazılarınızı maalesef başbaşa görüyorum.
tamam başbaşa kalın.
bir şey demiyorum ama lütfen nikah yapın.

not: bedevi bokunda boncuk bulmuş çük kafalı bedevi çakmalarının durumunu özetleyen başlığı bir hatırlatayım dedim.
Aynen, 3. Erkek de gelirse örgüt kurmuş oluyorlar.

Ne bu kafalar la?
sivas'ta olmuş işte. 30 erkek başbaşa kalınca !
yiice kafayı yediniz siz...o kafalardan artık bi zikim olmaz...başka kafalarla değiştirin siz onları...
bu kafaya göre köpekle falanda baş başa kalınması riskli olabilir.

görsel

görsel

görsel

görsel

ne kafalar yaşanıyor amk ne kafalar. sonra kabataş olayında g.tlerinden uydurdukları fantezileri okuyunca dudağımız uçukluyor. bu ülkede böyle şeylere şaşırmamak lazım artık. son 15 senede inanılmaz zekalar peydah oldu hayatın her alanına..