1. 1.
    bu kişi bir de yakın arkadaşınızsa, siz derste lak lak yaparken aynı anda sizin için de not tutacaktır ki hakkı nasıl ödenir bilinmez.
    1 ... nobetci baykus
  2. 2.
    bir eliyle çok hızlı ve seri diğeriyle biraz daha yavaş yazan insandır. sonuç olarak iki eliyle de yazabiliyordur.
    1 ... purelove
  3. 3.
    beyninin iki lobunu da paşalar gibi kullanabilen insandır.
    küçükken solak olup sol elle yemek yemek haramdır diye sağ el kullanmaya alıştırılmış olabilme ihtimali yüksektir. (bkz: bu hikayedeki mal benim)
    13 ... unique270
  4. 4.
    Eğer bu insan sağ eliyle yazıyorsa sol lobunun yanında sağ lobu da gelişmiştir.
    Ayrıca normalde sağ eliyle yazan bu arkadaş sol eliyle daha yavaş yazacaktır.
    Özel harekatçılar 2 elini de aynı yetenekte kullanabilmektedirler.Biraz daha kasarsa özel harekatçı bile olabilir. *
    1 ... bugun variz yarin yokuz
  5. 5.
    (bkz: hanım koş benim hakkımda başlık açmışlar sözlükte)
    3 -1 ... joel barish
  6. 6.
    (bkz: adamlar yapmış abi)
    ... wildr0se
  7. 7.
    gerçekten çok yararlı bir olay not tutulurken karşı taraf hızlı birşeyler söylüyorsa ve sağ eliniz bilekten sızlamaya başladıysa hemen kalemi solunuza alırsınız ve sağ elinizi dinlendirmeye alırsınız. aynı şeyi sol eliniz ağrıdığında kalemi sağ elinize alarakta yaparsınız. semeresini çok yemişimdir 2 elimide kullanmanın.
    2 ... tsubasayla ben siz hepiniz
  8. 8.
    iki eliyle bir şeyini doğrultamayan insana nazaran övünülecek niteliklere sahip olan insandır.
    Öğrenmeyle geliştirilen bir davranış biçimidir.
    ... loottee
  9. 9.
    her iki elini de geliştirmiş insandır. bir üst versiyonu ise iki eliyle aynı anda yazabilen insandır ki;
    (bkz: napoleon bonaparte)
    2 ... bienvenido
  10. 10.
    klavyede yazı yazarken tek elini değil iki elinide kullanan, on parmak yazı yazan insandır.
    1 ... hepeksihepeksi