1. 1.
    Nick-entry.
    1 -2 ... greekgodpan
  2. 2.
    Yer yer katıldığım söylemleri olan adamdır. Şimdi Avrupa ve Amerika standartlarında baktığımızda genelde kadın-erkek yaşam standartı benzerlik göstermektedir. Tabi ki tecavüz ve tacizler oluyordur ama en azından 'rızası vardı, gece dışarı çıkmasaydı, o saatte ne işi vardı' gibi sözlerin muhatabı olmuyor tecavüz mağduru. O bağlamda adam haklıdır. Erkeklerine de kadınlara da dayatılan sosyal rollerin getirdiği bir yük ve suçlama mevcuttur.

Şimdi gelelim yanlışlara. Öncelikle başlık ve video başlığı yanlış çünkü her ne kadar ülkemizde ve dünyada yanlış anlaşılsa ve uygulansa da feminizm erkek düşmanlığı değildir. Bu anlamda kadın sunucu da feminist değil, sadece reyting kapmaya ve kendisiyle aynı düşünceye sahip kadınları arkasına almaya çalışan ezberci biridir. Feminizm, eşitsizliği eşitlemeye çalışan bir akımdır. Eşitsizlik her nerede ise feminizm orada olmalıdır. Örneğin, ' erkek güçlü olmak zorunda değildir!' de bir feminizmdir aslında ancak ne yazık ki yanlış anlaşıldığı için pozitif ayrımcılık talep etmeye çalışan insanlar türedi.

Konuya gelecek olursak, Avrupa-Amerika bağlamında doğru olsa da Türkiye bağlamında adamın söylediklerini kabul edemeyiz çünkü bu ülkede kadının en başta birey olma hakları alınıyor. Her kadının değil ama pekçok kadın üniversite okuyabilmek için bile savaş vermek zorunda erkeklere okuması için yalvarırlarken. Ne yazık ki bu ülkede çoğu kadının birey olma haklarını talep etmesi gerekmektedir. Bunu gerçekten yaşamayan ya da şahit olmayan bilemez.
    -2 ... ben buraya icimi dokucem
  3. 3.
    Bakın bu kadın milletinin birazcık gücü olsa ağzımıza ederler açıkca söylüyorum.

Her türlü "pozitif" adı altında ayrımcılık isteyip kadın-erkek eşit yeaa diyen tiplere feminist denir.

Maskulenizm kazanacak, herkes haddini bilicek.
    4 -2 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  4. 4.
    Feminizmi, diğer izimler gibi hiç dikkate almadım... ama ortada açıklanması gereken çok acayip bir durum var...

Sosyal evrim neden en son kadını insan olarak tanıdı...
    -2 ... kralzeus