bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  almanya'nın içinde bulunduğu durumdur.

  sen iki dünya savaşı kaybet ama kader ağlarını örsün zengin ol. sonra vatandaşları koşa koşa oraya çalışmaya giden ülkenin başı sana ayağını denk al desin.

  garip işler bunlar.
  4 ... system error
 2. 2.
  geçmişten ders almak ve sermaye birikime sahıp olmak ve artı disiplin burada sayfalarca anlatabilirdim ama anlamayacağını bildiğim için uğraşmak istemiyorum ama sana bir önerim var...

  (bkz: lise 2 tarih kitabı)
  2 -2 ... excellent
 3. 3.
  "almanlar yenilince biz de yenik sayıldık", belki de sırf biz yenik sayılalım diye birinciyi kaybetmiş gibi yaptılar. ikinciyi bilmiyorum, elektrikler gitti çalışamadım.
  2 ... gok kubbeye kadar yolu var
 4. 3.
  45'te reset atılan, üstelik ikiye bölünen ülkeyle; ikinci dünya savaşına bile katılmamış fakat buna rağmen katılan ülkeler kadar zarar görmüş ülkenin versusudur.
  1 ... moltke
 5. 4.
  oradan buradan özellikle orta doğu ve türkiye den dilendiği işgücü sayesinde belini doğrultabilmiştir. sonra gözlerine fer gelince orospu çocuğu psikolojisine bürünüp göçmenlere eziyete başlamışlardır.
  -1 ... baykusator
 6. 5.
  Biz bence siz de hasbelkader zengin olaydınız ya neyiniz eksikti diye sorsa adamlar düşeceğimiz duruma göre pozisyon alalım çünkü beynimiz eksikti demek koyar adama.
  ... vigilante8