bugün

t: bir sorudur.

25 yaşında çokta vasıflı olmayan birinin olsa da fırsat verilmeyen bu dünyada böyle bir parayı nasıl kazanabileceği sorusu. ek: beni mutlak bir mutluluğa nihai edecek para tam olarak budur. evet.
cevabı bilen birinin sözlük ortamında yazar olma olasılığına inandığına göre sittin sene kazanamazsın sen bu rakamı...
Kazanılabilinemez.
bana çok lazım hadi anlatın. evet.
zengin koca.
bana 10bin lira gonderirsen anlatacagim hededir.
şöyle yaparım böyle yaparım diyenler istesem bu para 1 günde hesabımda olur ama ben sizinle bu çöplükte yazıp çiziyorum mutluluğu gözünüzde çok büyütüyorsunuz.

para ile değil kendinizle barışık olduğunuzda mutlusunuz unutmayın. her istediğini almak her istediğini yapmak iş değil hesap var ahiret var.

derdin bu paraları kazanmak ise elinde bir birikmiş varsa arsa al. uzun vadede 6-7 kat kazanç sağlayabilirsin yaklaşık 10 yıl.
şu anda tekil bir uzmanlık alanına yapılacak her yatırım, 15-20 yıl sonra bu paranın düzenli olarak kazanılmasına yardımcı olur. ama şu şartlar altında vasıf yok, sermaye yok, bir şey yok; yolda para çantası bulsan, içinde 2.5 milyon olsa, o bile düğünlerde havaya atılan sahte banknottur.
1- hırsızlık ya da yolsuzluk
2- miras

Bu kadar. Zengin olunca bizi de gör lütfen.
organımız bile o kadar etmiyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.