1. 1.
  erkeklerin aşk tanımı olarak erkekler üstüne yapıştırılmış yafta. elbette ki erkeklerin aşk tanımı içerisinde cinsel açlığın ilk sırada olması, kadınlar ile erkeklerin ilişkiye bakış açılarında farklılıklar oluşturmaktadır. ancak bu aldanmadır ya da inkardır. duyguları ön plana alan kadının ikincil olarak arzuladığı cinsel mutluluk değilmidir, yapıştırılan bu yaftanın bir kopyasını cebinde saklasın. içinde yanan ateşi bastırmak adına erkeğin cinsel münasebetsizliğini ön plana çıkartıp kendisini duygusal olarak tanımlayan kadın, cinsel isteğinde ipuçları vermeyen erkeği yerin dibine sokar çünkü beğenilmediğini hisseder veya zanneder. her şeyin bir sırası ve yeri olduğunu söyleyip, uygun zamanı kollamakla, erkeğin kadına olan arzusunu hemen belli etmesi arasında tarz farkı vardır ancak istekler ve arzular ortaktır. o nedenle, iki bacak arası aşk olarak tabir edilmesi gereken, olsa olsa fuhuş sektörünün grafiğindeki ekonomik eğri olmalıdır.
  2 ... diks
 2. 2.
  yetişkin filmleri izle arkadaşlar filmlere bayıldım mutlaka gir sende pişman olmazsın .
  1 ... a l c
 3. 3.
  aşkın bilimsel tanımının biraz çarpıtılmış ifadesidir.
  1 -1 ... yasakani
 4. 4.
  ask bişeylerin arasında olmaktır. bacak olmuş, dudak olmuş, sac olmus önemli değildir. dokunmaktır asıl tema, hissetmek yalnız kalmanın korkusundan arınmaktır dokunmak, tutkudur. bişeylerin arasında titremektir ask ve özlemektir dokunmak istediğin herşeye.
  3 ... barbunya
 5. 5.
  (bkz: olmadı pozisyon degistiririz)
  1 ... tamamen duygusal
 6. 6.
  yeni tureyen ask turu...
  ne oldii rengin soldiii...
  1 -2 ... coskruno
 7. 7.
  simdi efendiler bazilarimiz zipo ya gazi doldurmusta doldurmus.bir erkek yazarin cakmasi bekleniyor.simdi direk konuyla ilgili erkekler ele alinmis ama bir erkegin bacak arasina asik olan kizlar yada kadinlar görülmüstür ki bir erkegin tiksinecegi derecede! Bu söz yada benzerleri: 'olm sizin beyniniz apis arasinda' gibi sözler tatmin ve üstünlük amaclidir. Ayriyetten:
  ikiyle gol atan forvet, nakavt eden boksör,sarki söyleyen solist,dava kazanan avukat...cok ileri gidersek namaz kildiran imam, kurtulus savasini kazanan mustafa kemal atatürk' ü ne tarih görmüstür nede yazmistir.
  Uzun lafin kisasi seksomanyaklar hep olacaktir iki cinstede,lakin bu etiketi kadina yada erkege direk yapistirmak ayiptir günahtir.
  1 ... kale
 8. 8.
  bacak arasini ihtiyac olarak goren kendini bilmezlerin yasadigi asktir.
  2 ... menekse7
 9. 9.
  (bkz: bacak arasındaysa aşk denmez)
  (bkz: aşksa bacak arasına kolay kolay inemez)
  5 ... meydanbenim
 10. 10.
  gayette iki bacak arası aşk işte.
  kimilerine göre günümüzde ki aşkın tanımı budur.
  erkeğin alet edevatı onun için altın gibidir tam da bu sırada.
  kızında şu bahsettiğimiz iki bacak arası şeysi işte.
  piriz ve fiş benzetmesi yapılabilir aslında.
  kız piriz erkek de fiş olur bu esnada.
  ve aşk sandıkları bir iki kasılma, haz ve zevk işte.
  halbuki sadece ufacık bir temas bile sevgiliyle, heyecanlandırabilir, elini tutmak, öpmek dünyalara bedel olabilir.
  ve aşk olabilir en önemlisi.
  2 ... suzan avci