1. .
    akşam ailesinin izlediği haberleri izledikten sonra bir iki kitap karıştırıp karşı görüşleri araştırmadan kendini uzman sınıfına alıp burada yazan altıncı nesil yazar(?)ların yaptığı gaflar ve de kendi içindeki tutarsızlık en üst seviyeye çıkmışken hala utanmadan bir de "6 ncı nesil yazarların saçmalıkta sınır tanımaması" başlığımıza gereksiz atıflarda bulunarak (ki gerekli karşılıkları özel mesajlarla fazlasıyla alıyorlar)kendilerinin konumunu belli etmeleri gerçekten çok üzüldüğüm bir durum oluşturdu. Sağcı solcu kemalist yada anti kemalist geçinerek ne kadar ayakta kalabilecekleri sağlam yazarların karşısında silik kalacakları muhakkaktır.espiri tadında bırakıldığında güzeldir. illakin (affedersiniz) bokunu çıkarmamak lazım bunun da önemle altını çiziyorum.
    Gidin karşıt düşüncedeki kitaplardan bir tane alın okuyun. bakalım savları neler savlarındaki tutarlı ve tutarsız yerler neler? gerçi bunu anlamak için önce kendi görüşünüzü bağımsız gözle irdeleyip gerekli alt yapıyı oluşturmalısınız.
    Bunlar benim düşüncelerimdir. Bunları yazarken kimsenin etkisi altında kalmamış, tamamen kendi altyapımı ve de gözlemlerimin sonucu olarak aktarmaktayım. işinize gelirse...
    ... afyonlu