bugün

"Seks falan yapar şimdi bunlar."
Ya grup yaparlarsa?
Kira fiyatlarının başını alıp gittiği ülkede iki öğrencinin birleşerek tuttuğu daireler artık tarihin tozlu sayfalarına gömülecek. Peki bu öğrenciler parayı nerden getirecek, her okuyan öğrenci sabancının ya da koçun çocukları değil.
bi an oha dedim sonunda insanlara büyük küçük demeden tek kişilik oda mı ayarlayacaklar yoksa?
lan dedim,, yoksa ilk defa düzgün yapılan bir şeye olması gereken bir şeye mi şahit oluyorum?

ben hala süren umudumu... neyse..
Grup yaparlar ahahahhahaha.
Sike sürülcek akılları yok yeminlen.
Gruba tesvik resmen bu.
(bkz: üç kişilik odada iki kişi kalmak)
biz 3 kişi kapıyı kilitleyip, kova yapıyorduk.
saçmalığın daniskası haber.
(bkz: gangbang)
aklı sikinde olan islamcıların başka bir şey düşünmediğini bize gösteren haberdir. bunları biri sikse bi rahatlasalar ya.
Anlaşılan yasak olan seks yapma ihtimali değil duygusal bağ kurma ihtimali.
Eski minyatürlerden de anlaşıldığı kadarıyla eskiden de topluca yapılıyormus bu işler.
Osmanlının izinde bir gençlik yetişiyor.

görsel
Ulan bak beni sövdürtüyor bu şerefsizler. Yıl 2017 oldu be ahlaksız herifler. Ülkenin her köşesinden gelen 8 tane adamla birlikte kalıyorum lan ben. Adım gibi eminim ileride 10 kişiye çıkartırlar bu yurdu. Yıllardır düşecek de düşecek. Evet
Öğrencileri önce yurt müdürlerinden ve çalışanlarından koruyun amk.
Öğrencinin öğrenciye zaten zararı yok.
Grup yapsalar daha mi iyi.
içinizin fesatlığını ancak bu kadar güzel özetleyebilirdiniz helal olsun ilkokula giden çocuğa savaşmayı (sıçtığımın cihatı) öğretmek normal ama iki üniversite öğrencisinin aynı odada kalması sakıncalı öyle mi? Cidden küfür etmek istemiyorum ama harbi orospu çocuğusunuz.
Çünkü Almanya kıskanır afedersiniz.