bugün

Ikeanin a dan z ye butun ihtiyaclari karsilama noktasindaki hassasligi, oyle ki tuvalet de bile aile tuvaleti diye bir hizmet sunup ,abdest alacak bir yerin olmamasi..müminleri pis lavabolarda kıvranarak abdest almaya mecbur birakmasi. Mescidlerin yeride ve bastan savmaci konsepti de beni cok uzdu..
Bakin ben inanclara saygiyida gectim.musterilerin her turlu alisveris anindaki ayrintilarina onrm veren bir kurum olarak , musteri memnuniyetinden bahsediyorum. Kizdim evet kizdim..
Tepkimide begenerek sectigim ve ihtiyac olan 11000 tl lik alisverisimi almaktam vazgecerek gosteriyorum.. bursa ikea.
Edit : 3-4 saat vakit gecirme ihtimalinin oldugu biryerden bahsediyom birader.yeme icme cocuk oyun alanlari vs. Her turlu gizmeti veriyor ya.. buda burdaki onemli bir kitlenin ihtiyaci.. isvecli olmasina isveclide stocholm den musteri arabasiyla bursaya isveclimi tasiyo alisveris ic8n..burasi turkiye birader. Ticaret yaptigi ulkeyi bilmediginimi soyluyon .komik olma.
ikea nın da çok skinde olandır. abdestini de git camide al mümin elin isveçlisi ne bilsin.