bugün

gelir gelmez fişlenmiş yazar.*
hakkında çok ufak bir araştırma yapınca (50 saniyemi falan aldı) stone temple pilots dinleyip, prison break izleyen bir insan olduğunu gördüm. bunun dışında kendini kolaylıkla ifade edebilen bir yazar olduğuna kanaat getirdim. halk arasında "kafa adama benziyor abi" denilebilir.

buna karşın kendisinin kim ve ne olduğunu öğrenmek isteyince dolaylı yoldan ilk gördüğüm 3 harfin pkk olması beni şaşırttı. mühendis olmaması dilekleriyle hoşgelmiş diyorum ne diyeyim.
önce humanizm dersi veren (#2301613)

sonra o dersten büte kalan (#2279504)

sevgiyle kucaklıyorum en humansit duygularımla.
Kendini gereğinden fazla iyi ifade eden uuser. Entry'lerinde akıllı işaretler kullanması önerilmekte, zira genel kullanıcı profilinin yazdıklarını anlayamaması veya analdan anlaması büyük ihtimaldir. Misal kendisi "otoparkta bomba bulundu" haberine herkesin düşünmesi beklendiği/istendiği gibi "pkk'nın işidir" demiyor, çünkü ayakları, o bombayı oraya kadar getirebilen insan evladının amacı bombayı patlatmak idiyse, yakalanmasının mümkün olamayacağını düşünecek kadar yere basmakta. Kendisini bir an önce Harikalar Diyarı'na davet ediyoruz. Burada iskambil Kağıtları'nın sözü geçiyor, eli kanlı teröristler bomba yüklü aracı otoparka sokacak kadar naif, insanlar buna inanacak kadar "follow the white rabbit". Kısaca herkes mutlu, mantarlar falan, oh çok mesuduz.*
kendine bayagi bir kemik almasi gereken yazardir, dagitmasi gerekir mübarek ramazan günlerinde, öyle böyle isteyenlere.

ayrica, birer cümlelik hakaretlerle yipratmaya calisanlarin, $ahsin begenilmeyen entrylerinin basliklarina karsi tezlerini/düsüncelerini yazmamalari ayri bir muammadir.
(#2301710) bu entrysiyle kendisine karşı yazılanları silip atmıştır çünkü daha yeni gelmiş bir kişi hiç tanımadığı bir yazar hakkında atıp tutuyorsa, bizlerde daha kendisini anlatmadan yazdığı "saçma sapan" entrylerle onu yargılayıp fişleyebiliriz. en azından "ben" salak değilim yazdıklarının altındakileri anlayabiliyorum. daha ne kadar takip etmem gerekiyor. yazdıklarını okumaya değer bile görüp eksi oy vermem dediğim kişidir.
nick anlamı kürtçe'de "aaaaa geldi" olan yazardır. merak edenlere duyurulur.
ilk entrylerini kürtçülüğü kullanarak, pkk sempatizanı olan ve bunu kürt vatandaşlarımıza çokta güzel yediren kişilere ayırmış. açtığı başlıklar ve girdiği entrylerde sürekli olarak pkk ve kürt konularını işleyen, ülkü ocağı ve milliyetçilik gibi kavramlara bok atan, daha sonraları kendisi için nickimin anlamı kürtçede bilmem ne diyen yazarımsı şahıstır. özgür olduğunu, farklı düşündüğünü düşünmektedir. hatta kendi çapında uludağ sözlüğede bok atmaktadır. kürt olduğundan dolayı ezildiğini, hor görüldüğünü düşünmektedir kuvvetle muhtemel. fazla söze gerek yoktur, dolaylı olarak pkkya laf söylemekten kaçınan hatta sempatisi olan, siz şunu yaparsınız, şöyle düşünürsünüz gibisinden laf oyunu yapan kişilere söylenecek söz bellidir ama burası yeri değildir. selametle.
daha yazdıklarının tamamını okumadan; bazı yazarların herzamanki gibi,
yargılayıp kafalarında infazını yapmış olduğu yazardır...
artık dördüncü nesil silik olan şahıstır.

(bkz: yargısız infaz yok amirim)
(bkz: osurmak ve ötesi) * * *