1. 1.
    4 sene boyunca saçma sapan boş boş okula gidenlerde akıl zeka olmamasıdır.

Bir insan neden iibf okur? Açıklayabilir misiniz.
    1 -1 ... si ile kerem
  2. 2.
    türkiye'de:
    (bkz: özgür demirtaş)

abd'de wall street çalışanı finansçılar mit'de, stanford'da, yale'de, princeton'da, caltech'de fizik ve bilgisayar bölümünde yüksek lisans yapan zeki ve akıllı insanlardan oluşuyor. bildiğiniz bilim adamı.

dünyanın en göz kamaştırıcı ekonomisi sizce aptallarla mı kurulabilir miydi?
    1 ... ozgur demirtas in robotu
  3. 3.
    iktisat bir bilimdir. mesela giydiğin donun sen alım satım tutarını hammadde maliyetini lojistiğini ıvır zıvırını hesaplayabilirsin sadece ben sana ilerleyen dönemde o donun oluşabilecek fiytlanmasını standart sapmasıyla verir donunun artacak üretim maliyetinden, o dona verdiğin paranın fırsat maliyetinden tut da o donun marjinal faydasına kadar her şeyini hesaplayabilirim. sen iktisat okursun boş boş gider gelirsin ben okulu bırakır spekülatör olurum stratejst olurum tüccar olurum ama beyhude kelimeler anlayacak olsan zaten iktisat gibi bir bilimi içi geçmiş üniversiteler cahil profesörlerden daha ömründe bir kere alım satım yapmadan bölüm başkanı olmuş kekolardan tenzih ederdin. etmedin pu a...
    1 ... alpagu acar
  4. 4.
    Sokaktaki işsiz güçsüz gençlerin neredeyse tamamı bu zekadızlardır.
    ... si ile kerem
  5. 5.
    doğrudur kendimden biliyorum.
    1 ... hastavilla
  6. 6.
    Amerika’da en yüksek zekalılar iibf okur, bizdekini bilemem ama adamlar onların sayesinde dünyayı yönetmektedir.
    ... pi sayisini 3 alan mimar