bugün

Tatlı su müslümanları iyi okusun.

Bunların derdi;

kadın burnunu bile gösteremesin!
görsel
görsel
gündem değiştirme tweeti. yemezler. türk milletinin tek gündemi sığınmacı belasıdır.
Gerizekali herif.
koskoca cumhurbaşkanı maç sonunda telefonla arayıp kızlarımızla gurur duyuyoruz demiş, takımı tebrik etmiş. bunun gibi yavşaklara ancak bok yemek düşer.
tayyip'i seversin sevmezsin ayrı ama doğru bir şey yapınca da takdir etmeyi bilmeliyiz.
bu kızlar göğsümüzü kabarttılar. hepimiz onlarla gurur duyduk.
şu bu diyerek bu başarıyı gölgelemeye çalışan lavuklar siktirsin gitsin bu ülkeden.
voleybol oynayan kadınların oynadığı oyuna değil, vücutlarına baktığı anlaşılan sapık, yobaz islamcı yorumudur.
Bu tiplerin (müslüman diyerek genellemiyorum, ben de Müslümanım ve aynı fikirde değilim) aklı fikri kadınların nasıl olması gerektiğinde. Yahu kardeşim sen erkeksin çık birgün de erkeklere laf söyle. Futbolcuların şortları hakkında yaz mesela. Yer mi? Yemez anında musluğundan akan dolarlar kesilir ya da zılgıt yer bir yerlerden.
Bırak kadınlar dert etsin kendi giysilerini, duruşlarını. Bırak onlar kendi aralarında tartışsın.
Yırtık don bu memlekette çok sanırım ki bu tipler aniden çıkıveriyor.
Her zaman kışkırtıcı twitler atarak ne yapmaya çalıştığını merak ettiğim şahıs. Anlatmak istediğin bir şey varsa usulünce söylersin, demagoji yapıp toplumu ayrıştıracak şekilde yorumlar yapması lüzumsuz.
Zamanında maça cıkacakken giydigim şorta laf eden bir erkek hocamı hatırlattı. Millete bacağımı göstermeyecekmisim, ulan daha cocukmuşum simdi olsa siktir pezevenk derdim o zaman utanmıstım. Birde buna tag açmıslar yalnız degildir filan diye. Ne kafalar ne hayatlar var, bizden uzak olsun.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.