1. 849.
    acaba, Luciano Spalletti'de eleştiriliyor mudur tudor gibi?

"lan amk keli ne napoli'yi ne juventus'u yenebildin siktir git bu takımdan!" diyorlar mıdır acayip merak ediyorum?!

ya da klopp'a "lan gözlük, arsenal'e 4 attın da city'den 5 yedin, toth içinden geçti. dörtledi, united'ı yenemedin, chelsea'yi yenemedin bırak onların everton'ı bile yenemedin siktir git bu takımdan!" diyorlar mıdır acep?!

ve ya Mauricio Pochettino'ya gelip "aga senin o arjanintli beynini sikeyim, neredeyse tüm londra derbilerini kaybettin. mal arsenal'e yenildin, chelsea'ye yenildin, bir liverpool'u yendin onu everton bile başarıyordu siktir git bu kulüpten!" diyorlar mıdır ha ne dersiniz?

veyahut zidane'a "lan fransız çomarı valencia'yı içeride yenemedin. girona gibi bir takıma kaybettin. atletico'yu yenemedin, bilbao'yu yenemedin, betis'e kendi sahanda yenildin. yetmedi şampiyonlar liginde de ikinci çıktın ey cezayir asıllı fransız köylüsü" demiş midir ki??

bu takımın yedekleri yok.
    bu takım 13 kişi ile oynuyor (yasin'i de adamdan saymıyorum) 13 kişi ile şampiyon olmaya çalışıyor ki şu anda iyi ki avrupa'dan elenmiş diyorum. yoksa bu kadro haftada iki maçı hayatta kaldırmazdı. ve bende dahil olmak üzere herkes adama demediğimizi bırakmadık.

kendisinden özür dilerim.
    umutluydum, bir ara o umudumu kaybettim (ibb maçından sonra) ama gençlerbirliği maçından sonraki basın toplantısındaki çıkışı, yönetimin "istifasını kabul ederiz" gibi salak salak söylemleri, medyanın başka hiç bir teknik direktöre yapmadığı şeyleri yapması.

bence bu adamın oluşturabileceği oyundan çekiniyor herkes.
    hatalarından ders çıkartıp, ya hepimizi sürklase ederse düşüncesi...

bilmiyorum ama umarım kovulmaz.
    umarım şampiyon olur ve sezon sonunda alın amk takımınızı sokun götünüze der ve istifa eder. umarım...

yazar notu :

takımların piyasa değeri ;

liverpool : 532 milyon euro
    chelsea : 535 milyon euro
    tottenham : 480 milyon euro
    inter : 332 milyon euro
    real madrid : 768 milyon euro
    galatasaray : 112 milyon euro
    4 -1 ... prif

alakalı başlıklar