bugün

Buda mı gol değil portakal efendi.

iGDAŞ bu sefer içinde geZdirmis valla.

Amerikan sermayesi FOX TV'nin Türkiye karşıtı provokatif haberleriyle tanınan sunucusu Fatih Portakal, bu kez de iBB iştiraki iGDAŞ'a "kendisine gönderilen iki ayrı fatura nedeniyle" sosyal medyada hesap sorarak gündem olma peşine düştü.
görsel
Twitter hesabından adresine gönderilen iki ayrı faturanın resmini paylaşan Portakal,
"Bu şimdi ne demek? Mayıs ayı içinde 2. @igdaskurumsal faturası. Ya beni enayi gördünüz ya da bir şeyler çeviriyorsunuz? Benim gibi acaba ne kadarız? Tatmin edici cevabınız nedir?" notunu düştü.

Ancak Portakal'ın bu paylaşımına iGDAŞ'tan yanıt gecikmedi. FOX TV Ana Haber sunucusunun ithamlarına sert yanıt veren iGDAŞ, "haksız yere zan altında bırakıldıklarını" belirterek, iki ayrı faturanın sayaç değişiminden kaynaklandığını açıkladı.

https://m.takvim.com.tr/g...ne-baltayi-tasa-vurdu/amp
kaçıncı patlaması bu balonun. ama ülkede koyun çok tabi izlemeye devam.

yok be oğlum koyun olan akp'ydi.
haberi köpürt yandaş medya...yaz tarihi ayar.
Sayacı neden değiştirmişler onu da söylesinler de anlayalım.

3 sene sektörünğn en büyüğü elektrik dağıtım şirketlerinden birinde çalıştım, o faturalarda ne skişler dönüyor ayakta uyuyorsunuz. Enselenince de yeni alacak kalemi yaratıp işin içinden çıkılıyor.

Siz hala fatih ayar yedi diye sevinin. Keriz herifler.
14 günlük fatura 118 lira, 16 günlük fatura 42 lira.

ilginç.

Sayaç değiştirilince onun bedeli de yansıyor faturaya ama buna yansımamış demek ki...
Başındaki isim aqpli olan igdaş mı?

(bkz: Ali ihsan sılkım)
sayaç değiştirme konusu enterasan...ayar vermeye çalışmış ama ağızlarına almışlar resmen.

iğrenç bişey, bunlar da devletin ciddi kurumu olacaklar güya... bunların balonu kahvede bile patlar.
güncel Önemli Başlıklar